Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

 przedłużacz 5Z  3 M 99410001 Cerv

Cerva

Produkt archiwalny

58,43 zł

(47,50 zł netto)

Przedłużacz 5Z  10 M 99410002 Cerv

Cerva

14 dni

92,25 zł

(75,00 zł netto)

Przedłużacz Zwijany 4Z 25 M 99410003 Cerv

Cerva

Produkt archiwalny

429,27 zł

(349,00 zł netto)


Przedłużacze elektryczne - wytrzymałe i nowoczesne wsparcie wielu działań

Przedłużacze elektryczne to produkty, które mają zastosowanie przy doprowadzeniu prądu wszędzie tam, gdzie nie ma w zasięgu instalacji elektrycznej. Doskonale sprawdzają się w gospodarstwie domowym, działce czy ogrodzie. Użycie przedłużacza elektrycznego również pozwala na komfortową pracę przy drobnych remontach z takimi urządzeniami jak pilarki i wiertarki. Posiadamy szeroką ofertę profesjonalnych przedłużaczy elektrycznych. Już teraz zapraszamy do jej sprawdzenia! Nasz asortyment przedłużaczy elektrycznych jest duży. W zależności od potrzeb można wybrać model z krótszym przewodem o długości trzech metrów albo z dłuższym mierzącym aż dziesięć metrów. To daje Państwu możliwość wyboru i dostosowania przedłużacza do swoich preferencji. Można zdecydować się również na przedłużacz elektryczny zwijany, którego długość przewodu wynosi do 25 metrów. Ten produkt doskonale sprawdza się na budowach czy przy pracach na zewnątrz, gdzie zaistniała potrzeba doprowadzenia prądu stosunkowo daleko od instalacji elektrycznej.

Przedłużacze elektryczne - doskonałe w domu i na zewnątrz

Dokładna specyfikacja techniczna naszych przedłużaczy elektrycznych znajduje się w opisie każdego produktu. To ważne, by dopasować ten produkt do tego, jaki jego rodzaj będzie najczęściej potrzebny. Tu jako istotną sprawę zwykle uważa się moc oraz ilość dostępnych gniazd. Nasze przedłużacze elektryczne domowe zazwyczaj posiadają ich pięć. Jest to optymalna liczba, która pozwala używać jednocześnie nawet pięciu różnych urządzeń elektrycznych. 

Nasze przedłużacze domowe mają kolor biały, który pasuje do wielu stylów wnętrzarskich. Pozwoli to Państwu doskonale wkomponować go we wnętrze domu. Dzięki temu przedłużacz nie będzie zwracał na siebie niepotrzebnej uwagi. Zalecamy używanie ich wyłącznie w pomieszczeniach, Jako przedłużacze domowe mogą mieć niską odporność na różne warunki atmosferyczne.

Czy już Państwo zdecydowali się na jeden z przedłużaczy elektrycznych? Życzymy wyłącznie udanych zakupów w naszym sklepie.

Zobacz także:

Narzędzia pomiarowe | Narzędzia warsztatowe | Narzędzia budowlane

Ostatnio oglądane