Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

3912T Stół Serwisowy do Rowerów wersja Top Beta 16731

Beta

Chwilowy brak towaru

7 293,90 zł

(5 930,00 zł netto)

Cx49-G Wózek Wielofunkcyjny Beta 15664

Beta

3 702,30 zł

(3 010,00 zł netto)

Leżanka I Taboret na Kółkach 3002 Beta

Beta

7 dni

541,20 zł

(440,00 zł netto)

Taboret na Kółkach 2252 Beta

Beta

Chwilowy brak towaru

787,20 zł

(640,00 zł netto)


Meble warsztatowe

Nasz sklep internetowy BHP-Gabi.pl to szeroki wybór przeróżnych akcesoriów, ochronnej odzieży roboczej, butów, a nawet mebli. Tak! W tej konkretnej kategorii przygotowaliśmy właśnie wysokiej jakości meble do warsztatu, które zdecydowanie warto poznać. Na tle innych, podobnych produktów, wyróżnia je przede wszystkim doskonała jakość wykonania, która idzie w parze z ich dużą funkcjonalnością, a przy tym ładnym wykonaniem. Udowadniamy, że te wszystkie cechy mogą iść ze sobą w parze! Poznaj już teraz nasze meble warsztatowe modułowe.

Jakie meble warsztatowe proponujemy?

Dużą popularnością cieszą się nasze meble warsztatowe Beta, które są wyposażeniem wielofunkcyjnym. W zależności od potrzeb danego warsztatu można postawić, np. na doskonałe wózki warsztatowe z szufladami, stoły serwisowe, czy nawet obrotowe taborety wyposażone w tacę, które zdecydowanie ułatwiają pracę. W tym miejscu warto podkreślić, że te stołki umożliwiają swobodną regulację wysokości, co z kolei pozwala na ich swobodne dostosowanie do swojego wzrostu. Nasze wytrzymałe meble warsztatowe sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych warsztatach, np. samochodowych. Bez wątpienia warto je wybrać!

Wytrzymałe i profesjonalne meble warsztatowe

Naszym klientom proponujemy między innymi chętnie wybierane meble warsztatowe metalowe, które ze względu na materiał wykonania, wykazują bardzo dużą odporność na uszkodzenia i ponadprzeciętną wytrzymałość. Metal to materiał, który bez wątpienia zapewnia o wiele większą wytrzymałość, niż inne, przez co stanowi doskonałe rozwiązanie właśnie do przeróżnych miejsc pracy. A już, tym bardziej że dostępne u nas egzemplarze są bardzo mobilne. Posiadają kółka, dzięki czemu możliwe jest ich swobodne przestawienie z miejsca na miejsce. W tej kategorii przygotowaliśmy również wysokiej jakości skrzynki narzędziowe, które z kolei są wykonywane z blachy stalowej. W zależności od swoich potrzeb można zdecydować się np. na długie, lakierowane modele.

Sprawdź, jakie metalowe meble warsztatowe przygotowaliśmy w naszej ofercie i postaw na takie, które spełnią wszystkie oczekiwania urządzanego przez Ciebie miejsca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wyposażenia warsztatu.

Przeczytaj na naszym blogu:

Ostatnio oglądane