Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Cx49-G Wózek Wielofunkcyjny Beta 15664

Beta

3 702,30 zł

(3 010,00 zł netto)

Leżanka I Taboret na Kółkach 3002 Beta

Beta

Chwilowy brak towaru

575,64 zł

(468,00 zł netto)

Taboret na Kółkach 2252 Beta

Beta

Chwilowy brak towaru

787,20 zł

(640,00 zł netto)


Meble warsztatowe

Nasz sklep internetowy BHP-Gabi.pl to szeroki wybór przeróżnych akcesoriów, ochronnej odzieży roboczej, butów, a nawet mebli. Tak! W tej konkretnej kategorii przygotowaliśmy właśnie wysokiej jakości meble do warsztatu, które zdecydowanie warto poznać. Na tle innych, podobnych produktów, wyróżnia je przede wszystkim doskonała jakość wykonania, która idzie w parze z ich dużą funkcjonalnością, a przy tym ładnym wykonaniem. Udowadniamy, że te wszystkie cechy mogą iść ze sobą w parze! Poznaj już teraz nasze meble warsztatowe modułowe.

Jakie meble warsztatowe proponujemy?

Dużą popularnością cieszą się nasze meble warsztatowe Beta, które są wyposażeniem wielofunkcyjnym. W zależności od potrzeb danego warsztatu można postawić, np. na doskonałe wózki narzędziowe z szufladami, stoły serwisowe, czy nawet obrotowe taborety wyposażone w tacę, które zdecydowanie ułatwiają pracę. W tym miejscu warto podkreślić, że te stołki umożliwiają swobodną regulację wysokości, co z kolei pozwala na ich swobodne dostosowanie do swojego wzrostu. Nasze wytrzymałe meble warsztatowe sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych warsztatach. Bez wątpienia warto je wybrać!

Wytrzymałe i piękne meble warsztatowe

Naszym klientom proponujemy między innymi chętnie wybierane meble warsztatowe metalowe, które ze względu na materiał wykonania, wykazują bardzo dużą odporność na uszkodzenia i ponadprzeciętną wytrzymałość. Metal to materiał, który bez wątpienia zapewnia o wiele większą wytrzymałość, niż inne, przez co stanowi doskonałe rozwiązanie właśnie do przeróżnych miejsc pracy. A już tym bardziej że dostępne u nas egzemplarze są bardzo mobilne, dzięki czemu możliwe jest ich swobodne przestawienie z miejsca na miejsce. W tej kategorii przygotowaliśmy również wysokiej jakości skrzynki narzędziowe, które z kolei są wykonywane z blachy stalowej. W zależności od swoich potrzeb można zdecydować się np. na długie, lakierowane modele.

Sprawdź, jakie meble warsztatowe przygotowaliśmy w naszej ofercie i postaw na takie, które spełnią wszystkie oczekiwania urządzanego przez Ciebie miejsca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Przeczytaj na naszym blogu:

Ostatnio oglądane