DEMAR buty myśliwskie, kalosze, sandały i półbuty

Bardziej wymagające i jednocześnie mniej popularne zainteresowania, ryzykowne hobby czy praca w cięższych warunkach środowiskowych zobowiązuje do zwrócenia szczególnej uwagi na noszony strój oraz obuwie. Odpowiednio dobrane, wysokogatunkowe produkty zapewniają bezpieczeństwo oraz właściwą ochronę nawet podczas długich wędrówek po nieznanych trasach.

DEMAR - buty do zadań specjalnych

Jednym z najpopularniejszych producentów na specjalistycznym rynku obuwniczym jest firma DEMAR, oferująca dobre jakościowo buty w przystępnych cenach. W swoim bogatym asortymencie ma obuwie dedykowane zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, między innymi w dziedzinach tj. wędkarstwo, łowiectwo czy myślistwo. Osoby udające się na wyprawy po trudnych terenach oraz wykonujące prace fizyczne pełne wyzwań powinny w jak największym stopniu przestrzegać zasad BHP i dbać o swoje zdrowie. W tym celu warto, aby zaopatrzyły się w profesjonalne obuwie.

Czym wyróżniają się buty DEMAR?

Wysoce specjalistyczne obuwie polskiego producenta wykonane jest z niezwykle trwałych materiałów, odpornych na działanie niekorzystnych warunków klimatycznych. Dla wielbicieli mniej powszechnych pasji firma stworzyła bogatą gamę modeli.

Buty myśliwskie DEMAR, trekkingowe oraz łowieckie idealnie sprawdzą się podczas pracy w terenie. Są wytrzymałe, ciepłe oraz nieprzemakające, o antypoślizgowej podeszwie. Niektóre fasony wyposażone zostały dodatkowo w wymienny wkład ocieplający oraz wzmocnione podnoski, zwiększające nie tylko ochronę przed różnego typu zagrożeniami, ale również zapewniające komfort i swobodę ruchu.

DEMAR to marka tworząca z myślą o osobach, które ze względu na duże wymagania mają problem ze znalezieniem właściwego sprzętu, akcesoriów, butów czy odzieży. Wygoda, trwałość i użyteczność to trio, którym można określić specjalistyczne buty polskiego producenta.

Buty filcowe bdfilcok z tworzywa eva demar

Demar

3 dni

89,18 zł

(72,50 zł netto)

Buty zawodowe typu Kalosz Bdpredator Demar

Demar

3 dni

108,86 zł

(88,50 zł netto)

Buty zawodowe typu Kalosz Bdrainny Demar

Demar

3 dni

52,89 zł

(43,00 zł netto)

Kalosze damskie Bdlaura Demar

Demar

3 dni

72,57 zł

(59,00 zł netto)

Kalosze męskie Bdfarmer Demar

Demar

3 dni

86,10 zł

(70,00 zł netto)

Kalosze zawodowe Bdgrander Demar

Demar

3 dni

65,19 zł

(53,00 zł netto)

Sandały bezpieczne Bdleo Demar

Demar

3 dni

238,62 zł

(194,00 zł netto)

Sandały bezpieczne damskie Bdleo-L Sn Demar

Demar

3 dni

221,40 zł

(180,00 zł netto)


Ostatnio oglądane