Filtry

2318 Bluza polarowa Projob 18414

Projob

14 dni

190,65 zł

(155,00 zł netto)

9435 Bluza Micro Fleece Xtr Snickers 11152

Snickers

7 dni

589,17 zł

(479,00 zł netto)

Bluza Polar Posejdon Sara 16717

Sara Workwear

7 dni

118,39 zł

(96,25 zł netto)

Bluza Polar Sternik Sara 16719

Sara Workwear

7 dni

118,39 zł

(96,25 zł netto)

Bluza polarowa North Sea S665 Portwest

Portwest

14 dni

183,89 zł

(149,50 zł netto)

Bluza polarowa Reis Polar-Rocker 1863

R.E.I.S.

48h

66,11 zł

(53,75 zł netto)

Bluza polarowa Vernon Deltaplus

Delta Plus

Chwilowy brak towaru

104,55 zł

(85,00 zł netto)

Bluza Polarowa ZENITH Deltaplus

Delta Plus

3 dni

159,90 zł

(130,00 zł netto)

Ciepła Bluza polarowa 290G/M2 Lahti Pro

Lahti Pro

Chwilowy brak towaru

68,88 zł

(56,00 zł netto)

Dwukolorowy Polar Texo Tx40 Portwest 10991

Portwest

Produkt archiwalny

139,30 zł

(113,25 zł netto)

Lekka Bluza polarowa Czarna Beta 7635N 4654

Beta

7 dni

78,72 zł

(64,00 zł netto)


Polar roboczy – różnorodny wybór!

Pragniemy dostarczać naszym klientom szeroki asortyment odzieży roboczej i ochronnej. Nie inaczej jest w przypadku rodzaju odzieży tego typu, jaką jest polar roboczy. Dlaczego w ogóle warto rozważać zakup ubrań wykonanych z polaru? Z bardzo wielu względów.

Typowa bluza polar z naszej oferty, bez względu na model, zawsze będzie zapewniać dobrą izolację termiczną, a więc i komfort cieplny. Oczywiście poziom termoizolacyjnych właściwości będzie już zależny od rodzaju polaru. W naszym asortymencie znajdują się między innymi:

  • bluzy polarowe;
  • bluzy ostrzegawcze/odblaskowe;
  • kurtki polarowe robocze;
  • kurtki z polaru ostrzegawcze/odblaskowe;
  • modele wiatroszczelne;
  • egzemplarze z mikropolaru;
  • odzież dla kobiet i mężczyzn.

Wybór jest szeroki, bo wiemy, jak wymagające potrafią być warunki czyjejś pracy. Zwłaszcza wtedy, gdy ta praca wykonywana jest na zewnątrz w niesprzyjających warunkach atmosferycznych (chłód, deszcz, wiatr).

Polar roboczy – cechy i korzyści!

Typowy polar męski roboczy zawsze będzie zapewniał większy komfort termiczny pracownikom w niesprzyjających warunkach. Wieje silny wiatr? Warto wybrać polary wiatroszczelne. Jest chłodno, ale niezbyt chłodno? Wystarczą bluzy z polarem typu mikro (bardzo krótki strzyżonym), by zachować ciepło, ale nie przegrzać ciała.

Konieczna jest praca w warunkach niedostatecznej widoczności? Występuje niebezpieczeństwo wypadku, na przykład potrącenia pracownika pojazdem w miejscu słabo oświetlonym? W takim razie należy skorzystać z kurtek i bluz polarowych odblaskowych. Polar roboczy odblaskowy nie tylko zapewnia bezpieczeństwo i ciepło, ale także umożliwia pracę w kontrolowanych i stosunkowo komfortowych warunkach.

Polar odblaskowy, polar z kapturem (zabezpieczenie przed deszczem), polar gruby (na duży chłód w miejscu pracy bądź mróz)... To tylko niektóre zastosowania tego typu odzieży. Jednocześnie przypominamy, że wiele modeli z naszej oferty ma specjalne miejsce na wszycie/nadruk logo danej marki/firmy/przedsiębiorcy.

Dlaczego jeszcze bluza polarowa to dobry wybór z naszej oferty?

Zwróciliśmy już uwagę na to, że polarowa bluza to ten element roboczej garderoby, który może przydać się w wielu sytuacjach. Ta ciepła, a zarazem ochronna odzież bez wątpienia jest warta uwagi. A już, zwłaszcza że nasze egzemplarze są produkowane z maksymalnie komfortowych i wytrzymałych materiałów. Każdy prezentowany tutaj polar męski roboczy pozwala skórze jednocześnie bardzo swobodnie oddychać, dzięki czemu komfort cieplny jest na maksymalnie wysokim poziomie. U nas można znaleźć zarówno klasyczny polar do pracy, jak i bardziej profesjonalny wariant, np. wyposażony w charakterystyczne odblaski. A wszystko po to, aby zakupy były jak najbardziej satysfakcjonujące.

Praktyczna i maksymalnie wygodna bluza polarowa

Zainteresował Cię któryś nasz polar roboczy? Jeśli tak, to zapewniamy, że wybór naszej odzieży ochronnej to strzał w dziesiątkę. Proponujemy tak wiele wersji, że bez trudu znajdziesz tutaj i odpowiedni polar męski i damski. Zwróć uwagę, że wiele z naszych modeli posiada dodatkowe elementy, takie jak kieszenie, czy kaptur, dzięki czemu noszenie tej odzieży staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Każda nasza bluza polarowa robocza została wykonana z dbałością o najmniejszy detal, dlatego zapraszamy do ich wyboru.

Zachęcamy do przejrzenia oferty!

Polary reklamowe

Zapraszamy do przeczytania:

Ostatnio oglądane