Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry


Taśma ostrzegawcza samoprzylepna - uniwersalne zabezpieczenie wielu różnych miejsc

Tymczasowe zabezpieczenie niebezpiecznych obszarów czy kompleksowe systemy prowadzące do hali produkcyjnych i magazynów - te i wiele innych zastosowań może mieć nasza taśma ostrzegawcza samoprzylepna. Ten nasz doskonały produkt z łatwością pozwoli Państwu zwiększyć poziom bezpieczeństwa w danym miejscu. To dowodzi, że można uzyskać efekt sygnalizacyjny bez zbędnego, żmudnego tworzenia innych zabezpieczeń. Warto już teraz sprawdzić naszą ofertę taśm ostrzegawczych samoprzylepnych.

Nasza taśma samoprzylepna ostrzegawcza jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych. Dzięki temu możesz wybrać, który z nich bardziej odpowiada Twoim preferencjom. Nasza taśma nie wymaga żadnej zabudowy ani wbudowania, co znacznie oszczędza Państwa czas i pracę. W dodatku nie zajmuje miejsca, dzięki czemu można powiedzieć, że jest bardzo praktyczna. Taśmę można stosować według zapotrzebowania. Jest niezwykle uniwersalna, dlatego że sprawdza się w każdym miejscu, w którym pojawiła się potrzeba stworzenia efektu sygnalizacyjnego.

Taśma ostrzegawcza samoprzylepna - widoczny i trwały efekt sygnalizacyjny

Nasza taśma samoprzylepna jest niezwykle funkcjonalna. W razie zdarzenia się niespodziewanego wypadku, wystarczy parę chwil, by z różnych powodów skutecznie odgraniczyć to miejsce. Każda nasza taśma jest samoprzylepna, co oznacza wygodę w jej przyklejaniu. Nie ma potrzeby używania dodatkowych klejów czy innych tego typu produktów, ponieważ bardzo mocno trzyma się niemal każdej powierzchni.

Szczególnie polecamy Państwu naszą taśmę ostrzegawczą w żółto - czarnym wydaniu jako uzupełnienie progów przejazdowych i pomostów kablowych. Będzie ona doskonałym sygnałem dla kierowcy pojazdu, że w tym miejscu koniecznie trzeba zwolnić i z mniejszą prędkością przejechać dany obszar drogi. Nasza taśma to produkt praktyczny i funkcjonalny. Warto dać sobie szansę, by się o tym przekonać już dzisiaj. Serdecznie Państwa zapraszamy do dokonania zakupu.

Zobacz także:

Taśma antypoślizgowa | Taśma ostrzegawcza

Ostatnio oglądane