Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

1476C/1 Rozpieraki do Rur Wydechowych Beta

Beta

Chwilowy brak towaru

180,81 zł

(147,00 zł netto)

3047 Stojak podnoszony Pedałem do Motocykli typu Cross/Enduro Beta

Beta

Produkt archiwalny

282,90 zł

(230,00 zł netto)

3912T Stół Serwisowy do Rowerów wersja Top Beta

Beta

Chwilowy brak towaru

7 293,90 zł

(5 930,00 zł netto)

3916Mm Stojak Serwisowy Kolumnowy Beta

Beta

Chwilowy brak towaru

3 421,86 zł

(2 782,00 zł netto)

8130A Łańcuch antykradzieżowy Beta

Beta

276,75 zł

(225,00 zł netto)

8139Dl Kłódka antykradzieżowa Beta

Beta

332,10 zł

(270,00 zł netto)

979 klucze Krzyżakowe do Kół Beta

Beta

307,50 zł

(250,00 zł netto)

982 klucz Krzyżowy do Kół Beta

Beta

738,00 zł

(600,00 zł netto)


Sklep z profesjonalnymi narzędziami warsztatowymi online - BHP-Gabi.pl

Nie ulega wątpliwości, że narzędzia warsztatowe od uznanych producentów powinny znaleźć się w każdym warsztacie, czy to zakładzie mechaniki pojazdowej, stacji diagnostycznej, czy domowej pracowni. Dlaczego dobre narzędzia warsztatowe z naszej oferty są godne zainteresowania, co sprzedajemy? 

Dobre narzędzia warsztatowe – podstawa sprawnego działania każdego warsztatu!

W naszej ofercie znajdują się zarówno podstawowe narzędzia warsztatowe do najprostszych czynności, jak i specjalistyczne narzędzia warsztatowe. Te pierwsze to między innymi:

  • klucze płaskie (w tym dwustronne);
  • klucze oczkowe (również dwustronne);
  • szczypce uniwersalne;
  • klucze nastawne;
  • klucze trzpieniowe (w tym kątowe);
  • wiele innych.

Sprzedajemy tak pojedyncze i niezwykle przydatne narzędzia warsztatowe, jak i całe ich zestawy o określonych profilach, a więc zestawy kluczy trzpieniowych, oczkowych, płasko-oczkowych, komplety nasadek podstawowych i specjalnych, zestawy wkrętaków i wiele innych.

Potrzeba Ci szczypców do prętów? Twoje obcęgi stolarskie się zużyły? A może chcesz kupić solidny obcinak do rur PCW? Mamy je wszystkie w swojej ofercie! Narzędzia warsztatowe ręczne przybierają różne formy, naszym zadaniem jest więc dostarczenie tak różnorodnej ich oferty, jak to tylko możliwe, być wszystko, co jest Ci potrzebne, kupił w jednym miejscu – w naszym sklepie!

Prezentujemy również profesjonalne narzędzia warsztatowe ograniczonego zastosowania do konkretnych czynności w różnych branżach – od budowlanki, przez stolarstwo, aż po mechanikę pojazdową i elektrykę (próbniki napięcia i wiele innych).

Warto jednak zaznaczyć, że pojedyncze narzędzia warsztatowe mogą się zagubić w ferworze zadań – wiemy, jak wygląda praca fachowców. Wiemy też, że potrzebują dobrej organizacji swojego arsenału, dlatego zachęcamy do kupna skrzyń na narzędzia wykonanych z blachy stalowej, stali nierdzewnej i tworzyw syntetycznych, z wygodnymi uchwytami czy wymiennymi przegródkami. W sprzedaży pozostają duże wózki narzędziowe wielofunkcjonalne. Owocnych zakupów!

Przeczytaj:

Ostatnio oglądane