Cena :

od:

do:

Sklep z profesjonalnymi narzędziami warsztatowymi online - BHP-Gabi.pl

Nie ulega wątpliwości, że narzędzia warsztatowe od uznanych producentów powinny znaleźć się w każdym warsztacie, czy to zakładzie mechaniki pojazdowej, stacji diagnostycznej, czy domowej pracowni. Dlaczego dobre narzędzia warsztatowe z naszej oferty są godne zainteresowania, co sprzedajemy? 

czytaj wiecej...

Filtry

1474G Szczypce do Świec Żarowych Beta 16916

Beta

1474G Szczypce do Świec Żarowych Beta 16916

7 dni

255,84 zł

(208,00 zł netto)

1474L Szczypce do Świec Żarowych Beta 16917

Beta

1474L Szczypce do Świec Żarowych Beta 16917

7 dni

484,62 zł

(394,00 zł netto)

1476C/1 Rozpieraki do Rur Wydechowych Beta

Beta

1476C/1 Rozpieraki do Rur Wydechowych Beta

7 dni

168,51 zł

(137,00 zł netto)

1476Gt Rozpieraki do Rur Wydechowych Beta

Beta

1476Gt Rozpieraki do Rur Wydechowych Beta

7 dni

157,44 zł

(128,00 zł netto)


Dobre narzędzia warsztatowe – podstawa sprawnego działania każdego warsztatu!

W naszej ofercie znajdują się zarówno podstawowe narzędzia warsztatowe do najprostszych czynności, jak i specjalistyczne narzędzia warsztatowe. Te pierwsze to między innymi:

  • klucze płaskie (w tym dwustronne);
  • klucze oczkowe (również dwustronne);
  • szczypce uniwersalne;
  • klucze nastawne;
  • klucze trzpieniowe (w tym kątowe);
  • wiele innych.

Sprzedajemy tak pojedyncze i niezwykle przydatne narzędzia warsztatowe, jak i całe ich zestawy o określonych profilach, a więc zestawy kluczy trzpieniowych, oczkowych, płasko-oczkowych, komplety nasadek podstawowych i specjalnych, zestawy wkrętaków i wiele innych.

Potrzeba Ci szczypców do prętów? Twoje obcęgi stolarskie się zużyły? A może chcesz kupić solidny obcinak do rur PCW? Mamy je wszystkie w swojej ofercie! Narzędzia warsztatowe ręczne przybierają różne formy, naszym zadaniem jest więc dostarczenie tak różnorodnej ich oferty, jak to tylko możliwe, być wszystko, co jest Ci potrzebne, kupił w jednym miejscu – w naszym sklepie!

Prezentujemy również profesjonalne narzędzia warsztatowe ograniczonego zastosowania do konkretnych czynności w różnych branżach – od budowlanki, przez stolarstwo, aż po mechanikę pojazdową i elektrykę (próbniki napięcia i wiele innych).

Warto jednak zaznaczyć, że pojedyncze narzędzia warsztatowe mogą się zagubić w ferworze zadań – wiemy, jak wygląda praca fachowców. Wiemy też, że potrzebują dobrej organizacji swojego arsenału, dlatego zachęcamy do kupna skrzyń na narzędzia wykonanych z blachy stalowej, stali nierdzewnej i tworzyw syntetycznych, z wygodnymi uchwytami czy wymiennymi przegródkami. W sprzedaży pozostają duże wózki narzędziowe wielofunkcjonalne. Owocnych zakupów!

Ostatnio oglądane