Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry


Komplety ubrań roboczych do zadań specjalnych

To bardzo ważne, aby podczas pracy móc w pełni skupić się na powierzonym zadaniu, zamiast szarpać się z niewygodną lub niepraktyczną odzieżą. Istnieje wiele stanowisk pracy, które są wymagające nie tylko w sposób fizyczny i mentalny, ale mogą sprowadzać na piastującego daną posadę pracownika podwyższone ryzyko. Mowa tu zwłaszcza o zawodach skojarzonych z operowaniem niebezpiecznymi narzędziami, kontakt z wilgocią, a nawet tych obarczonych ryzykiem bycia pokąsanym przez owady. Wiele z kompletów oferowanych przez nasz sklep zastosujesz z powodzeniem także do prac w ogrodzie lub podczas wędkowania!

Profesjonalny komplet ubrań roboczych oferujemy w wielu, różniących się od siebie wariantach!

Znajdziesz u nas szereg specjalistycznych zestawów, a także stroje robocze o uniwersalnym przeznaczeniu. Z reguły zestaw ubrań roboczych składa się z ogrodniczek i kurtki. Ich ważną cechą jest posiadanie wielu kieszeni, które skutecznie pomagają w organizacji pracy i oszczędzają cenny czas pracującego. Muszą być wykonane w sposób staranny i z wykorzystaniem zarówno mocnych, jak i komfortowych w użytku materiałów. Zestaw powinien zostać zakupiony na podstawie wymiarów pracownika tak jak każda inna część garderoby. Dobre dopasowanie poszczególnych elementów do anatomii poszczególnych osób możliwe jest dzięki regulowanym szelkom, stopniowanym mankietom i nogawkom.

W ofercie posiadamy także specjalistyczne zestawy robocze odpowiednie dla pilarzy, pracowników leśnych, kanalarzy i wielu innych profesji. Wszyte wzmocnienia skutecznie zapobiegają groźnym konsekwencjom niekontrolowanego kontaktu ciała z ostrzem piły, a kolorowe wstawki gwarantują widoczność pracownika — podwyższając jego bezpieczeństwo pracy. Z kolei zestaw dla pracowników leśnych posiada maskujące ubarwienie, które pomaga w ochronie przed owadami, jak kleszcze, meszki i komary. 

Zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu i życzymy powodzenia w pracy!

Zobacz także:

Bluzy robocze | Kurtki robocze | Odzież PE

Ostatnio oglądane