Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Latarka Czołowa Dual Power Pa63 Portwest

Portwest

14 dni

37,82 zł

(30,75 zł netto)

Latarka Czołowa Led Pa50 Portwest

Portwest

14 dni

25,52 zł

(20,75 zł netto)

Latarka Czołowa Photon 90Lm Ahl0011 Mactronic 17376

Mactronic

Produkt archiwalny

159,90 zł

(130,00 zł netto)

Latarka Czołowa Ultra Power Pa64 Portwest

Portwest

14 dni

167,59 zł

(136,25 zł netto)


Latarki czołowe

Oferujemy profesjonalne latarki czołowe wielu producentów, które okazują swoja przydatność w bardzo wielu różnych dziedzinach ludzkich aktywności. W naszym sklepie znajdują się latarki czołowe trzech podstawowych rodzajów:

  • w formie opaski zapinanej z tyłu;
  • z dodatkowym paskiem na szczyt głowy;
  • w formie wsuwki na czapkę z daszkiem.

Zastosowanie latarek czołowych

Wielu osobom latarki czołowe LED potrzebne są do wykonywania pracy w warsztacie samochodowym, stolarni czy podczas domowego majsterkowania. Modele zapinane wyłącznie z tyłu są polecane są równie skuteczne jak te z dodatkową opaską na czubku głowy. Warto jednak zaznaczyć, że dodatkowa opaska ułatwia pracę w wyjątkowo trudnych warunkach, kiedy możliwość zsunięcia się latarki czołowej jest dość spora. Tego typu latarki czołowe są polecane także osobom, które preferują mocne jej przyleganie do głowy i pewność, że się nie zsunie.

Latarki zapinane wyłącznie z tyłu są z kolei dodatkowo zabezpieczone – ich paski pokryte są warstwą silikonową, która utrzymuje latarkę na głowie i utrudnia zsuwanie się paska z miejsca, w którym powinien się znajdować. Trzecim rodzajem latarki czołowej jest ta, którą wsuwa się w daszek czapki. Polecana jest miłośnikom tego typu nakryć głowy.

Zastosowanie latarek czołowych jest bardzo szerokie. Czołówki są potrzebne w tych miejscach, gdzie swobodne poruszanie dłońmi jest albo niemożliwe, albo bardzo utrudnione. W celu przyspieszenia pracy bądź orientacji w terenie konieczność użycia rąk i dłoni może być znaczna – latarki czołowe z naszej oferty są więc sposobem nie tylko na podniesienie efektywności i szybkości wykonywanych czynności, ale także na zwiększenie komfortu pracy oraz bezpieczeństwa!


Modele z naszej oferty są ładowane bateryjnie. Wygodne ładowanie za pomocą kabla USB, długi czas pracy na jednym naładowaniu (nawet do 210 minut) poręczny design, silikon stosunkowo odporny na przecięcia i inne urazy mechanicznie – to właśnie oferujemy naszym klientom. Wierzymy, że znajdziesz optymalny dla siebie model, który pomoże Ci w pracy, na spacerze czy w domowym majsterkowaniu!

Przeczytaj na blogu:

Ostatnio oglądane