Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

FHL0024 Czołówka Falcon Eye Blaze 2.3 70 lm

Falcon Eye

Produkt archiwalny

27,61 zł

(22,45 zł netto)

Latarka Czołowa E91Aba Tikkina 99060029 Ceva

Cerva

Produkt archiwalny

131,61 zł

(107,00 zł netto)

Latarka Czołowa Photon 90Lm Ahl0011 Mactronic 17376

Mactronic

Produkt archiwalny

159,90 zł

(130,00 zł netto)

Pa50 Latarka Czołowa Led Portwest

Portwest

14 dni

25,52 zł

(20,75 zł netto)

Pa63 Latarka Czołowa Dual Power Portwest

Portwest

14 dni

37,82 zł

(30,75 zł netto)

Pa64 Latarka Czołowa Ultra Power Portwest

Portwest

14 dni

167,59 zł

(136,25 zł netto)

Pa74 Latarka Czołowa Portwest

Portwest

14 dni

65,19 zł

(53,00 zł netto)

Pa76 Latarka Czołowa Portwest

Portwest

Chwilowy brak towaru

119,31 zł

(97,00 zł netto)


Latarki czołowe

Oferujemy profesjonalne latarki czołowe wielu producentów, które okazują swoja przydatność w bardzo wielu różnych dziedzinach ludzkich aktywności. W naszym sklepie znajdują się latarki czołowe trzech podstawowych rodzajów:

  • w formie opaski zapinanej z tyłu;
  • z paskiem na szczyt głowy;
  • w formie wsuwki na czapkę z daszkiem.

Latarka czołowa, nazywana również czołówką, staje się doskonałym rozwiązaniem, umożliwiając utrzymanie wolnych rąk do pracy. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i regulowanemu paskowi, latarka czołowa gwarantuje komfort noszenia nawet przez dłuższy czas. To nieoceniona pomoc podczas aktywności outdoorowych, prac remontowych czy wypraw nocnych.

Zastosowanie czołówek

Wielu osobom nowoczesne latarki czołowe LED potrzebne są do oświetlenia podczas wykonywania pracy w warsztacie samochodowym, stolarni czy podczas domowego majsterkowania. Modele zapinane wyłącznie z tyłu są polecane są równie skuteczne jak te z dodatkową opaską na czubku głowy. Warto jednak zaznaczyć, że dodatkowa opaska ułatwia pracę w wyjątkowo trudnych warunkach, kiedy możliwość zsunięcia się latarki czołowej jest dość spora. Tego typu latarki czołowe są polecane także osobom, które preferują mocne jej przyleganie do głowy i pewność, że się nie zsunie.

Latarki zapinane wyłącznie z tyłu są z kolei dodatkowo zabezpieczone – ich paski pokryte są warstwą silikonową, która utrzymuje latarkę na głowie i utrudnia zsuwanie się paska z miejsca, w którym powinien się znajdować. Trzecim rodzajem latarki czołowej jest ta, którą wsuwa się w daszek czapki. Polecana jest miłośnikom tego typu nakryć głowy.

Zastosowanie latarek czołowych jest bardzo szerokie. Czołówki są potrzebne w tych miejscach, gdzie swobodne poruszanie dłońmi jest albo niemożliwe, albo bardzo utrudnione. W celu przyspieszenia pracy bądź orientacji w terenie konieczność użycia rąk i dłoni może być znaczna – latarki czołowe z naszej oferty są więc sposobem nie tylko na podniesienie efektywności i szybkości wykonywanych czynności, ale także na zwiększenie komfortu pracy oraz bezpieczeństwa!

Latarka czołowa nie tylko do pracy

W ekstremalnych warunkach, takich jak górskie wędrówki czy jaskinie, latarka czołowa zapewnia wygodne oświetlenie bez konieczności trzymania jej w dłoni. To kluczowy element wyposażenia dla osób, które podejmują się wyzwań w trudno dostępnych miejscach. W dodatku jest też dobry rozwiązaniem gdy wybierasz się na rower lub biegać po zmroku, do oświetlania drogi. Da Ci ona swobodę ruchu.

Latarki czołowe w sklepie BHP Gabi

Modele z naszej oferty są zasilane bateryjnie. Wygodne ładowanie za pomocą kabla USB, długi czas pracy na jednym naładowaniu (nawet do 210 minut), duży zasięg, poręczny design, silikon stosunkowo odporny na przecięcia i inne urazy mechanicznie – to właśnie oferujemy naszym klientom. Wierzymy, że znajdziesz optymalny dla siebie model, który pomoże Ci w pracy, na spacerze czy w domowym majsterkowaniu! W naszym asortymencie znajdziesz także modele latarek Ledlenser.

Podsumowując, latarka czołowa to nie tylko urządzenie oświetleniowe, ale praktyczne narzędzie zastosowania w wielu dziedzinach życia. Jej wygoda, bezpieczeństwo i wszechstronność sprawiają, że zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących praktycznych rozwiązań oświetleniowych.

Przeczytaj na blogu:

Ostatnio oglądane