Produkty Snickers Workwear dostępne w naszym sklepie

Internetowy sklep BHP-Gabi oferuje odzież i obuwie robocze oraz środki ochrony indywidualnej renomowanych i sprawdzonych marek. Dbamy o to, aby nasze produkty wyróżniały się wysoką jakością, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Sprawdź ofertę sklepu BHP-Gabi, w którym znajdziesz duży wybór artykułów Snickers Workwear w atrakcyjnych cenach!

Czym wyróżnia się firma Snickers Workwear?

Snickers Workwear jest rozpoznawalną i uznaną marką specjalizującą się w branży odzieży roboczej w Europie, produkty marki dostępne są w ponad 20 państwach. Od ponad 40 lat dba o nieustanny rozwój swoich produktów opierając się na potrzebach specjalistów w wielu dziedzinach przemysłu, produkcji czy logistyki.

Wśród naszych propozycji znajdziesz artykuły firmy Snickers Workwear, które charakteryzują się dobrym wykonaniem i ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Dzięki temu są nie tylko trwałe i komfortowe w użytkowaniu, ale również wyjątkowo funkcjonalne. Dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że ubrania będą wygodne podczas wykonywania różnego rodzaju zadań. Zapewnią Ci nie tylko odpowiedni poziom bezpieczeństwa, ale również komfort i możliwość swobodnego poruszania się. 

Marka Snickers Workwear powstała z inicjatywy mieszkającego w Szwecji rzemieślnika fińskiego pochodzenia – Mattiego Viio. Mężczyzna był niezadowolony ze swoich ubrań roboczych i postanowił sam stworzyć odzież do pracy, która będzie odpowiadać potrzebom pracowników narażonych na trudne warunki klimatyczne panujące w Skandynawii. Słowo „snickare”, od którego utworzona została nazwa firmy, w języku szwedzkim oznacza „stolarz”. 

Produkty marki Snickers Workwear uosabiają skandynawskie zamiłowanie do prostoty. Już od początku istnienia firmy odzież wyróżniała się funkcjonalnością. Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, takich jak worki kieszeniowe czy kamizelki narzędziowe sprawiły, że ubrania szybko zdobyły popularność wśród szerokiego grona pracowników na całym świecie. Marka intensywnie się rozwijała przez kilkadziesiąt lat, a klienci docenili atrakcyjny wygląd, trwałość i praktyczne walory produktów stworzonych przez założyciela marki.

Co obejmuje oferta Snickers Workwear?

Gama produktów marki Snickers Workwear należy do jednej z najszerszych w swojej dziedzinie. W ofercie znajdziemy koszulki Snickers, spodnie, kurtki, kamizelki, kombinezony, bieliznę, rękawice, skarpety czy produkty służące profesjonalnej ochronie kolan. Do najważniejszych kolekcji marki zaliczamy AllroudWork, FlexiWork, LifeWork, RuffWork, ProtecWork.

Wykorzystane tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex, który gwarantuje odpowiednią jakość materiałów tekstylnych mających bezpośrednią styczność ze skórą. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ubrania są bezpieczne i nie zawierają toksycznych substancji chemicznych , pochodzących na przykład z barwników. Odzież ochronna spełnia normy wymagane przez dyrektywę UE w sprawie środków ochrony indywidualnej, dlatego może być wykorzystywana do użytku profesjonalnego.

Oferta naszego sklepu obejmuje już ponad 300 produktów marki Snickers Workwear. W kartach produktowych znaleźć można przede wszystkim kurtki Snickers robocze i ochronne, bardzo wytrzymałe bluzy z wysokogatunkowej bawełny, spodnie Snickers długie i krótkie robocze i ochronne, rękawice, skarpety, bieliznę termoaktywną dla wymagających specjalistów czy akcesoria codziennego użytku takie jak pasy narzędziowe, torby wodoszczelne, kabury.

Dlaczego warto wybrać ubrania robocze marki Snickers?

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości produktach renomowanych marek, nasze propozycje Snickers Workwear z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Biorąc pod uwagę korzystne ceny, wyroby tej firmy sprawdzą się zarówno do wykorzystania profesjonalnego, na przykład w zakładach przemysłowych czy gospodarstwach rolniczych, jak i dla indywidualnych użytkowników. 

Każdy, kto chciałby wyposażyć się w sprawdzoną odzież roboczą i ochronną, znajdzie coś dla siebie w naszej ofercie. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z wyborem odpowiedniego produktu, nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Zachęcamy do zakupów w sklepie internetowym BHP-Gabi! 

 9426 T-Shirt Flexiwork Snickers

Snickers

7 dni

325,95 zł

(265,00 zł netto)

0214 Ogrodniczki robocze Canvas+ Snickers

Snickers

7 dni

830,25 zł

(675,00 zł netto)

1148 Kurtka zimowa Allroundwork Snickers

Snickers

7 dni

571,95 zł

(465,00 zł netto)

1260 Kurtka Odblaskowa Soft Shell Proteckwork

Snickers

7 dni

2 109,45 zł

(1 715,00 zł netto)

1360 Kurtka Odblaskowa wodoszczelna Protecwork Snickers

Snickers

Chwilowy brak towaru

2 274,27 zł

(1 849,00 zł netto)

1549 Kurtka Allroundwork bez podszewki Snickers

Snickers

Produkt archiwalny

633,45 zł

(515,00 zł netto)

1560 Kurtka Odblaskowa Protecwork Snickers

Snickers

7 dni

1 831,47 zł

(1 489,00 zł netto)

1561 Kurtka Odblaskowa Protecwork Snickers

Snickers

7 dni

1 831,47 zł

(1 489,00 zł netto)

1563 Kurtka Wełniana Protecwork Snickers

Snickers

7 dni

1 031,97 zł

(839,00 zł netto)

1566 Kurtka Protecwork Snickers

Snickers

7 dni

1 765,05 zł

(1 435,00 zł netto)

1860 Parka Odblaskowa ocieplana Protect Work

Snickers

7 dni

3 196,77 zł

(2 599,00 zł netto)

1902 Kurtka Hybrid FlexiWork Snickers

Snickers

7 dni

633,45 zł

(515,00 zł netto)

1908 Kurtka wiatrówka Litework Snickers

Snickers

7 dni

453,87 zł

(369,00 zł netto)


Ostatnio oglądane