Buty robocze Urgent – bezpieczeństwo i komfort w każdym kroku

Odpowiednie ubranie robocze jest fundamentem bezpieczeństwa i komfortu podczas realizacji zadań zawodowych w różnych sektorach. Wybór odpowiedniego obuwia jest kluczowy dla ochrony twoich stóp i zapewnienia efektywności w pracy, bez względu na twoje obecne środowisko zawodowe. Już teraz zachęcamy cię do poznania obszernej oferty sklepu internetowego BHP Gabi dotyczącego butów roboczych Urgent. Sprawdź ją już teraz!

Urgent buty robocze – obszerna oferta obuwia

Wszystkie buty robocze Urgent, które znajdziesz w tej obszernej ofercie, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa związanego z wykonywaniem wielu zawodów. Oferujemy modele wszystkie spełniające rygorystyczne normy BHP. Urgent buty robocze zaprojektowano z myślą o twoim komforcie podczas całodziennej pracy.

Buty robocze Urgent męskie w trakcie ich noszenia wykorzystują nowoczesne technologie, aby zagwarantować nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort noszenia każdemu ich użytkownikowi. Antypoślizgowe podeszwy, materiały umożliwiające oddychanie stopy, aluminiowe noski i ergonomiczne wkładki to tylko niektóre z tych rozwiązań.

W dużym asortymencie centrum BHP Gabi dostępne są różne fasony, style i rozmiary butów roboczych męskich Urgent. Ta różnorodność umożliwia ci łatwe i szybkie znalezienie obuwia doskonale dopasowanego zarówno do twoich potrzeb, jak i preferencji.

Buty ochronne Urgent – poznaj zalety wysokiej jakości obuwia roboczego

Wybierz obuwie robocze znanej i cenionej marki Urgent, które gwarantuje solidność i niezawodność w każdych warunkach. To zdecydowanie buty, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Co ważne, takie obuwie łączy w sobie praktyczne rozwiązania z nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem. Dzięki noszeniu wybranego przez siebie modelu twoje dni pracy będą o wiele bardziej komfortowe i bezpieczne. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą obuwia roboczego Urgent i życzymy ci dużej satysfakcji z dokonanych zakupów!

Buty Urgent 115 S1P skóra Lico Trzewik spawalniczy

Urgent

Chwilowy brak towaru

98,40 zł

(80,00 zł netto)

Buty Urgent 213 S1 Zamszowe Półbut

Urgent

Chwilowy brak towaru

129,15 zł

(105,00 zł netto)

Lekkie Buty robocze Półbuty Czarne skóra Lico Urgent 227 S1

Urgent

Chwilowy brak towaru

113,16 zł

(92,00 zł netto)

Lekkie Buty robocze Półbuty Zamsz Urgent 212 S1

Urgent

Chwilowy brak towaru

103,32 zł

(84,00 zł netto)

Rękawica nitrylowa 1005 Urgent poliester nitryl

Urgent

Chwilowy brak towaru

3,08 zł

(2,50 zł netto)

Rękawice Urgent 1013 Dzianina Brukarz Dziane powlekane lateksem
  • taniej -56%

Urgent

7 dni

2,45 zł

5,54 zł (1,99 zł netto)

Najniższa cena z 30 dni: 5,54 zł

Ostatnio oglądane