Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe


Apteczki samochodowe

Nie ulega wątpliwości, że apteczki samochodowe z wyposażeniem kompletnym i wysokiej jakości, to akcesorium, którego nigdy nie powinno zabraknąć w samochodzie kierowcy. Wiele osób zadaje często pytanie: czy apteczka samochodowa jest obowiązkowa? Polskie prawo nie wprowadza obowiązku posiadania takiej apteczki, jednak każdy, kto widzi człowieka potrzebującego pierwszej pomocy, jest zobowiązany mu jej udzielić. Nie jest to w pełni (lub wcale!) możliwe bez odpowiedniego sprzętu.

Między innymi dlatego apteczka samochodowa pozostaje bardzo istotnym elementem wyposażenia samochodu. Nie chodzi wyłącznie o swoje bezpieczeństwo (i pasażerów), ale także innych uczestników ruchu, którym każdy kierowca jest zobowiązany pomoc.

W naszej ofercie klienci znajdą apteczki samochodowe różnych rodzajów. Apteczka pierwszej pomocy samochodowa, która znajduje się w naszym asortymencie, to apteczka typu:

- podstawowego;

- rozbudowanego;

- model z trójkątem i kamizelką.

Apteczka samochodowa – skład

Poszczególne modele apteczek różnią się ilością poszczególnym elementów. Apteczka samochodowa i jej skład to między innymi:

- wodoodporne opakowanie;

- plastry na szpulce;

- bandaże elastyczne różnych rozmiarów;

- jednorazowe rękawiczki z winylu;

- chusty opatrunkowe różnych rozmiarów;

- bandaże z kompresami (wiele wersji);

- kompresy na rasy;

- koce termiczne;

- nożyczki;

- instrukcje udzielania pierwszej pomocy;

- inne.

Powyższa lista może się różnić w przypadku konkretnego modelu, dlatego przed zakupem danej apteczki zalecamy zapoznać się z jej składem. Najbardziej rozbudowana wersja z trójkątem i kamizelką została przygotowana z myślą o osobach, dla których pełne wyposażenie auta i bezpieczeństwo stoją na bardzo wysokim poziomie. Warto zabierać w podróż tego typu akcesoria, ponieważ nieprzewidzianych zdarzeń nie da się niekiedy uniknąć. Trzeba się natomiast w pełni na nie przygotować, a asortyment z naszej oferty będzie w tym skutecznie pomagał, ratował zdrowie i życie w krytycznych sytuacjach, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca w samochodzie czy jego bagażniku.

Przeczytaj:

Ostatnio oglądane