Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe


Nerka robocza, która zawsze będzie w zasięgu ręki!

Pomimo że sprzedajemy głównie produkty dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, to na sercu leży nam również wprost pojęta wygoda naszych klientów. Zresztą, jak wiadomo — porządek zawsze pracę ułatwia i oszczędza cenny czas, który można poświęcić na coś ważnego, w zamian za szukanie zaginionego telefonu, latarki, rysunku technicznego, czy gumy do żucia. To dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty wygodne nerki oraz wytrzymałe i poręczne futerały na drobiazgi, które łatwo przytroczysz do paska.

Wygodna nerka robocza to coś w sam raz dla zapominalskich!

Czasem zdarza cie się “dobrze schować” klucze, drobne części, lub po prostu nie masz głowy do szczegółów? Praktyczna saszetka typu nerka, odpowiednia do noszenia w pasie lub na ramieniu — to z pewnością coś dla ciebie. Często widzimy, że używają ich kelnerzy, kontrolerzy, czy handlarze. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby i tobie nerka-saszetka służyła swoją poręczną formą. 

Nerka do pracy może przybierać różne kształty, dostosowane do twoich potrzeb!

Oprócz klasycznej sakwy na biodra, w naszym sklepie znajdziesz również solidny futerał na telefon, zapinany na rzep, oraz prosty woreczek ze ściągaczem. Oba przedmioty z łatwością przypniesz do paska, aby mieć je pod ręką zawsze, kiedy trzeba! Podczas kiedy przetrzymywanie niektórych przedmiotów w kieszeniach spodni, czy bluzy może narazić je na zniszczenie, zapylenie lub wyślizgnięcie się, a ciebie na gniotący dyskomfort — mini przyborniki zlokalizowane w okolicach paska nie będą krępować ruchów i zapewnią ci dużo więcej swobody ruchu.

Nerki dostępne w naszej ofercie chronią przed lekkim deszczem — lecz nie są przeznaczone do eksponowania ich na bardzo złe warunki atmosferyczne. Poza tym sprawdzą się jednak prawie w każdej sytuacji. Praca, podróże, koncerty i wiele innych okazji na pewno zachęci cię do użycia praktycznej i trwałej nerki zakupionej w naszym sklepie!

Zobacz również:

Plecaki robocze | Torby narzędziowe

Ostatnio oglądane