Filtry

9798 Pokrowiec Uniwersalny Snickers

Snickers

7 dni

166,05 zł

(135,00 zł netto)

Nerka Neurum  99990293 Cerva

Cerva

7 dni

55,35 zł

(45,00 zł netto)

Nerka Raymond 83432-12 Cat

Cat Footwear

7 dni

109,47 zł

(89,00 zł netto)

Nerka Waist Pack Carhartt 150701B

Carhartt

Produkt archiwalny

198,01 zł

(160,98 zł netto)

Nerka Waist Pack Carhartt 150701B

Carhartt

Produkt archiwalny

198,01 zł

(160,98 zł netto)

Nerka Waist Pack Carhartt 150701B

Carhartt

Produkt archiwalny

198,01 zł

(160,98 zł netto)


Nerka robocza, która zawsze będzie w zasięgu ręki!

Pomimo że sprzedajemy głównie produkty dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, to na sercu leży nam również wprost pojęta wygoda naszych klientów. Zresztą, jak wiadomo — porządek zawsze pracę ułatwia i oszczędza cenny czas, który można poświęcić na coś ważnego, w zamian za szukanie zaginionego telefonu, latarki, rysunku technicznego, czy gumy do żucia. To dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty wygodne nerki oraz wytrzymałe i poręczne futerały na drobiazgi, które łatwo przytroczysz do paska.

Wygodna nerka robocza to coś w sam raz dla zapominalskich!

Czasem zdarza cie się “dobrze schować” klucze, drobne części, lub po prostu nie masz głowy do szczegółów? Praktyczna saszetka typu nerka, odpowiednia do noszenia w pasie lub na ramieniu — to z pewnością coś dla ciebie. Często widzimy, że używają ich kelnerzy, kontrolerzy, czy handlarze. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby i tobie nerka-saszetka służyła swoją poręczną formą. 

Nerka do pracy może przybierać różne kształty, dostosowane do twoich potrzeb!

Oprócz klasycznej sakwy na biodra, w naszym sklepie znajdziesz również solidny futerał na telefon, zapinany na rzep, oraz prosty woreczek ze ściągaczem. Oba przedmioty z łatwością przypniesz do paska, aby mieć je pod ręką zawsze, kiedy trzeba! Podczas kiedy przetrzymywanie niektórych przedmiotów w kieszeniach spodni, czy bluzy może narazić je na zniszczenie, zapylenie lub wyślizgnięcie się, a ciebie na gniotący dyskomfort — mini przyborniki zlokalizowane w okolicach paska nie będą krępować ruchów i zapewnią ci dużo więcej swobody ruchu.

Nerki dostępne w naszej ofercie chronią przed lekkim deszczem — lecz nie są przeznaczone do eksponowania ich na bardzo złe warunki atmosferyczne. Poza tym sprawdzą się jednak prawie w każdej sytuacji. Praca, podróże, koncerty i wiele innych okazji na pewno zachęci cię do użycia praktycznej i trwałej nerki zakupionej w naszym sklepie!

Zobacz również:

Plecaki robocze | Torby narzędziowe

Ostatnio oglądane