Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Pęseta Odgięta punktowa 145Mm Beta 993

Beta

7 dni

56,15 zł

(45,65 zł netto)

Pęseta Odgięta punktowa 160Mm Beta 993G

Beta

7 dni

54,92 zł

(44,65 zł netto)

Pęseta Prosta punktowa 150Mm Beta 992

Beta

7 dni

49,20 zł

(40,00 zł netto)

Pęseta samozaciskowa Prosta 155Mm Beta 998

Beta

7 dni

76,88 zł

(62,50 zł netto)


Pęsety

Wśród ręcznych narzędzi warsztatowych, których nie może zabraknąć w wielu miejscach, wysoką pozycję zajmują prezentowane przez nas w tej kategorii pęsety. To niezwykle proste, a zarazem precyzyjne produkty, które odpowiednio czyszczone mogą służyć przez naprawdę długi czas. Dzięki temu, że w naszej ofercie znajdują się różnorodne pęsety, znalezienie odpowiedniej nie powinno stanowić żadnego problemu. Serdecznie zapraszamy.

Jakie konkretnie pęsety można u nas zakupić?

Zwróciliśmy już uwagę na to, że prezentowane przez nas pęsety do warsztatu są bardzo różnorodne, co bez wątpienia sprzyja satysfakcjonującym zakupom. Jednym z najpopularniejszych modeli jest tzw. pęseta samozaciskowa, która jak sama nazwa wskazuje, sprawdza się doskonale do chwytania i przytrzymywania nawet najdrobniejszych narzędzi, w tym np. śrubek. Dzięki temu, że mamy do czynienia z modelem, którego rękojeść samodzielnie się zamyka, obsługa takiej pęsety nie stanowi żadnego problemu. Inne dostępne u nas pęsety to także klasyczne proste modele. Pęseta prosta kwasoodporna jest równie wytrzymała i precyzyjna, dzięki czemu można bez trudu używać jej nawet w bardzo specyficznych warunkach laboratoryjnych. Pęseta odgięta, czy też inaczej pęseta punktowa ze względu na swoje wykonanie, sprawdza się idealnie do bardzo delikatnych i niewielkich elementów.

Postaw na wytrzymałe i precyzyjne pęsety z naszej oferty

Nasze pęsety doskonale leżą w dłoni i nie wysuwają się z niej, dzięki czemu praca z ich wykorzystaniem jest bezproblemowa. Nasze pęsety warsztatowe są wykonane, chociażby ze stali nierdzewnej, czyli materiału znanego od lat ze swoich świetnych właściwości użytkowych. Stal nierdzewna jest nie tylko wytrzymała, ale i odporna na korozję, co pozwala na jej użytkowanie przez długi czas. Dzięki temu mamy do czynienia z niewielkimi narzędziami, które mogą dobrze i długo służyć, gwarantując przy tym bardzo wysoką precyzję.

Zapraszamy do poznania wszystkich dostępnych u nas pęset, które zapewniają komfortową pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Ostatnio oglądane