Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Taśma Safe Stop El 030 Protekt

Protekt

14 dni

233,70 zł

(190,00 zł netto)


Wytrzymała i solidna taśma antypoślizgowa od BHP-GABI

Czy pilnie potrzebujesz zabezpieczyć schody, parking lub salę gimnastyczną? W asortymencie naszego sklepu znajdziesz niezbędną w wielu przypadkach, świetną taśmę antypoślizgową. Przy jej pomocy doskonale zabezpieczysz wybraną przestrzeń. Nie przegap tej okazji i już teraz sprawdź jej wytrzymałość.

Funkcjonalne taśmy antypoślizgowe

Nasze taśmy antypoślizgowe są bardzo funkcjonalne. Dzięki nim możesz zabezpieczyć schody, parkingi czy garaże oraz wiele innych miejsc. To umożliwi Ci poczucie większego komfortu na danej przestrzeni, a także, być może pozwoli uniknąć wielu niepotrzebnych wypadków. Nasze taśmy antypoślizgowe mają długość 18,3 m. Pozwoli Ci to zabezpieczyć bardzo dużą przestrzeń w miejscach, w których uważasz, że jest to po prostu niezbędne. Taśmy z naszego sklepu są odporne na zniszczenia i bardzo wytrzymałe. Dzięki temu będą odpowiednio zabezpieczać przestrzeń przez długi czas.

Czy już podjąłeś decyzję co do zakupu taśmy antypoślizgowej w naszym sklepie? Nie warto zwlekać i trzeba zdecydować się na nią już teraz. Serdecznie zapraszamy Cię do zakupu.

Zobacz również inne taśmy:

Taśma ostrzegawcza | Taśma samoprzylepna

Ostatnio oglądane