Buty taktyczne BATES w ofercie naszego sklepu

W BHP-Gabi znajdziesz szeroki wybór, dzięki czemu dostosujesz obuwie do swoich wymagań. Buty BATES dostępne są nie tylko w różnych rozmiarach, ale również w wersji damskiej i męskiej, dostosowanej do różnic anatomicznych w budowie ciała kobiet i mężczyzn. W zależności od tego, w jakiej porze roku i w jakich warunkach zamierzasz korzystać z butów, możesz zdecydować się na niską, średnią lub wysoką cholewkę. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania! 

BATES — buty, w które zaopatrywani są elitarni żołnierze

Buty BATES, wyróżniające się wyjątkową trwałością, wytrzymałością i komfortem, są idealnym wyborem dla osób zawodowo zajmujących się pracą w służbach mundurowych. Chętnie korzystają z nich pracownicy wojska, straży pożarnej czy policji. Poszczególne modele doskonale odpowiadają na potrzeby wynikające z warunków pracy w różnych zawodach wiążących się z działaniami w terenie. Marka oferuje specjalną linię dla służb cywilnych, ale również zaopatruje profesjonalne jednostki. Jako jedna z najbardziej renomowanych firm, BATES zaopatruje między innymi amerykańską armię oraz oddziały wojskowe i porządkowe funkcjonujące w ponad 50 krajach, na czterech kontynentach. 

BATES buty taktyczne — dla kogo będą dobrym wyborem?

Sprawdzą się świetnie nie tylko dla pracowników służb mundurowych, ale dla wszystkich osób, którym zależy na trwałym i funkcjonalnym obuwiu. To doskonały element stroju ochronnego dla pracowników, którzy spędzają dużo czasu na zewnątrz, niezależnie od warunków pogodowych. Pozwolą na komfortowe pokonywanie dużych odległości, zapewniając suchość i brak otarć nawet podczas poruszania się w śniegu lub podczas opadów deszczu. Dzięki specjalnym systemom stabilizującym oraz przyczepnej podeszwie idealnie spełnią swoje zadanie na nierównych i śliskich nawierzchniach, na przykład podczas pokonywania górskich czy leśnych tras. Będą zatem idealnym rodzajem obuwia nie tylko dla osób pracujących w terenie, ale również dla miłośników outdoorowych aktywności.

Buty Taktyczne Bates 2766 Damskie

Bates

7 dni

510,45 zł

(415,00 zł netto)

Buty Taktyczne Bates Shock 8 Side Zip 7008

Bates

Chwilowy brak towaru

645,75 zł

(525,00 zł netto)

Buty Trekkingowe Bates GX-8 Gore-Tex > E02267

Bates

Chwilowy brak towaru

615,00 zł

(500,00 zł netto)

Półbuty Bates Rush Patrol E01050

Bates

7 dni

430,50 zł

(350,00 zł netto)


Ostatnio oglądane