Buty robocze Safetix dostępne w naszym sklepie

W BHP-Gabi znajdziesz różne modele butów roboczych znanej marki Safetix. Duży zakres rozmiarów sprawia, że sprawdzą się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Uniwersalne wzornictwo powoduje, że buty Safetix trafiają w gusta osób o różnym stylu ubierania się. Oferujemy sandały, półbuty, oraz wysokie i niskie trzewiki robocze, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Sprawdź, jaki model będzie dla Ciebie najlepszy!

Safetix – buty robocze do pracy w różnych warunkach 

W zależności od tego, z jakimi zagrożeniami możesz spotkać się w swoim miejscu pracy, powinieneś zastosować odpowiednie obuwie ochronne. Wzmocnione metalową płytką noski chronią palce przed upadkiem ciężkich przedmiotów. Antypoślizgowa podeszwa ze specjalnym urzeźbieniem zmniejsza ryzyko upadku — zwiększona przyczepność do podłoża jest szczególnie ważna, jeśli na Twoim stanowisku musisz chodzić po wilgotnej posadzce. 

Do pracy w przemyśle, na halach produkcyjnych i w budownictwie zalecane są buty, które mają antyprzebiciowe wkładki. Dzięki nim nie zranisz stóp nawet po nadepnięciu na ostre przedmioty. Zastosowanie odpowiednich materiałów zabezpiecza przed szkodliwymi substancjami, takimi jak kwasy czy inne chemikalia. Antystatyczne właściwości niektórych modeli butów z serii Safetix zapobiegają nieprzyjemnym odczuciom podczas elektrycznego naładowania osoby noszącej obuwie, które może powstać na przykład wskutek tarcia przy poruszaniu się po niektórych nawierzchniach. 

Jeżeli pracujesz w terenie lub w chłodnych pomieszczeniach, koniecznie zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami otoczenia. W takim przypadku sprawdzą się modele ocieplane oraz wodoodporne, które zapewnią komfort cieplny i zapobiegają przemoczeniu nóg. Warto zwrócić również uwagę na izolującą od podłogi podeszwę i amortyzację w okolicy pięty, która znacznie zwiększy wygodę podczas chodzenia. 

Sandały ochronne docenią osoby, które mają skłonności do nadmiernej potliwości stóp i nie lubią ich przegrzewania. Będą dobrym wyborem na przykład dla pracowników gastronomii i produkcji, którzy wykonują swoje obowiązki w miejscach o podwyższonej temperaturze powietrza. 

Dlaczego warto wybrać buty ochronne Safetix?

Producentem kolekcji butów roboczych Safetix jest francuska firma LEMAITRE-SECURITE. Marka jest liderem w produkcji wysokiej klasy obuwia ochronnego, które cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Produkty wyróżniają się wysoką jakością materiałów, co sprawia, że są trwałe i wytrzymałe. Co więcej, gwarantują komfort nawet przy wielogodzinnym noszeniu, przez co są chętnie wybierane przez pracowników różnych branż. 

Jeżeli szukasz sprawdzonych butów ochronnych, zdecyduj się na produkty renomowanych marek. Obuwie Safetix spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i ma wszystkie wymagane certyfikaty CE, dlatego sprawdza się do użytku profesjonalnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i do zakupów w sklepie BHP-Gabi!

Półbuty ochronne Bluefox S3

Safetix

Produkt archiwalny

164,82 zł

(134,00 zł netto)

Półbuty ochronne Safetix Bluefox S2

Safetix

Produkt archiwalny

153,75 zł

(125,00 zł netto)

Półbuty ochronne Smartfox Low S1

Safetix

7 dni

123,00 zł

(100,00 zł netto)

Sandały ochronna Sandfox Black S1

Safetix

7 dni

170,97 zł

(139,00 zł netto)

Trzewiki ocieplane Icefox S2

Safetix

7 dni

162,98 zł

(132,50 zł netto)

Trzewiki ocieplane Snowfox S3

Safetix

Chwilowy brak towaru

233,70 zł

(190,00 zł netto)

Trzewiki robocze Bluefox High S2

Safetix

7 dni

153,75 zł

(125,00 zł netto)

Trzewiki robocze Safetix Bluefox High S3

Safetix

7 dni

166,05 zł

(135,00 zł netto)

Trzewiki robocze Safetix Smartfox High O1

Safetix

7 dni

120,54 zł

(98,00 zł netto)

Trzewiki robocze Safetix Smartfox High S1

Safetix

7 dni

120,54 zł

(98,00 zł netto)

Trzewiki robocze Stormix High Cap S3

Safetix

7 dni

166,05 zł

(135,00 zł netto)


Ostatnio oglądane