Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Bluza pszczelarska BEE-JAC21 BE

Adamek

3 dni

170,97 zł

(139,00 zł netto)

Bluza pszczelarska rozpinana BEE-JAC22 BE

Adamek

3 dni

189,42 zł

(154,00 zł netto)


Bluzy pszczelarskie - gwarancja komfortowej i bezpiecznej pracy na pasiece

Nasze bluzy pszczelarskie to wygodna i solidna odzież dla pszczelarzy. Zaprojektowano je w taki sposób, by łączyć skuteczność bluzy i kapelusza. Dlatego wyposażono je w specjalną siatkę. Każda nasza bluza pszczelarska wraz z kapeluszem to zawsze gwarancja doskonałej ochrony przed ukąszeniami. Posiadamy bogatą ofertę tych produktów dla pszczelarzy. Ich zakup to doskonały pomysł zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych fanów pszczelarstwa. Koniecznie proszę sprawdzić naszą ofertę już teraz! Wszystkie nasze bluzy pszczelarskie z kapeluszem posiadają specjalny drut, który umożliwia swobodną pracę pszczelarzowi, jednocześnie oddzielając jego twarz od siatki. Dzięki temu będą Państwo czuli się w niej naprawdę komfortowo. Każdą naszą bluzę połączono z kapeluszem, który przypina się specjalnym suwakiem. W ten sposób łatwo utrzyma się ją łatwo w czystości, jednocześnie mając wybór, czy preferuje się używać dwóch elementów jednocześnie, czy też tylko jednego. To sprawia, że nasza bluza pszczelarska rozpinana z kapeluszem jest bardzo praktyczna i funkcjonalna.

Bluza pszczelarska Adamek - doskonała ochrona i wygoda w jednym

Wszystkie nasze produkty w tej kategorii wykonano w całości z wysokiej jakości bawełny. Dzięki temu są wygodne i elastyczne. A do tego bardzo trwałe. Proponowane przez nas bluzy pszczelarskie z kapeluszem zakończono gumkami, którymi można dopasować do danego kształtu ciała. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed użądleniem pszczoły. Każda z bluz pszczelarskich Adamek ma trzy kieszenie, w których łatwo można schować najpotrzebniejsze przedmioty. 

Nasza bluza pszczelarska zapewnia odpowiednią wentylację ciała. Dzięki temu będą Państwo czuli się w niej bardzo komfortowo i swobodnie. W asortymencie naszego sklepu posiadamy różne rozmiary bluz, przez co doskonale dopasują Państwo jedną z nich do swojego ciała. Czy już Państwo zdecydowali się na naszą bluzę pszczelarską? Gorąco to Państwu polecamy i życzymy wyłącznie udanych zakupów w naszym sklepie online.

Zobacz także:

Kapelusze pszczelarskie | Kombinezony pszczelarskie

Ostatnio oglądane