Filtry

04675 Kombinezon zimowy Pikowany Issaline

Issaline

7 dni

261,99 zł

(213,00 zł netto)

Kombinezon Coldstore Cs12 Portwest

Portwest

14 dni

879,45 zł

(715,00 zł netto)

Kombinezon ocieplany Kto Reis

R.E.I.S.

3 dni

302,89 zł

(246,25 zł netto)

Kombinezon ocieplany zimowy S585 Portwest

Portwest

Chwilowy brak towaru

445,26 zł

(362,00 zł netto)

Kombinezon zimowy Kw114530201 Kramp

Kramp

7 dni

748,76 zł

(608,75 zł netto)


Kombinezon roboczy zimowy w sklepie BHP Gabi

Podczas różnorodnych prac na dworze, niezależnie od panujących tam warunków atmosferycznych istotną kwestią jest kompleksowe zadbanie o zdrowie swoje i pracowników. Pomóc w tym może między innymi kombinezon roboczy ocieplany, który jest do kupienia w wielu wariantach w sklepie internetowym BHP-Gabi. Tego typu odzież ochronna stanowi alternatywę dla kurtki i spodni - jednoczęściowy strój jest komfortowy w noszeniu.

Kombinezony ocieplane robocze - na jakie warunki?

Kombinezony robocze męskie zimowe są idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących na zewnątrz w zimowych, trudnych warunkach atmosferycznych ✔️. Oferujemy profesjonalne kombinezony robocze zimowe ocieplane wykonane z różnych materiałów, takich jak poliester i bawełna czy nylon, a także z dodatkową warstwą ocieplenia, która skutecznie chroni przed zimnem i zapewnia bezpieczeństwo. Nasze kombinezony zimowe robocze zapewniają wygodę i komfort podczas całego dnia pracy w niskich temperaturach ❄. Możesz postawić również na opcje wodoodporne. 

Co wyróżnia kombinezon roboczy zimowy ze sklepu BHP-Gabi?

Zalet kombinezonu nie trzeba nikomu przedstawiać. Oprócz tego, że zapewnia ciepło, chroni też organizm przed deszczem oraz wiatrem. W zależności od potrzeb i własnych preferencji w sklepie internetowym BHP-Gabi można znaleźć wysokiej jakości modele odpowiednie do ochrony przed zimnem wykonane między innymi z poliestru oraz bawełny, wersje izotermiczne, ocieplane zimowe, robocze z dużą ilością kieszeni, z kapturem lub stójką, zapinane na zamki, a czasami także na rzepy. Wśród nich znajdują się fasony proste, w różnych kolorach i rozmiarach, z panelami odblaskowymi ostrzegawczymi, a także ze wzmocnionymi kolanami. Ich produkcją zajmują się między innymi firmy, takie jak: Delta Plus, Industrial Starter, KRAMP, Leber&Hollman oraz Portwest. Polecamy sprawdzić kombinezony ocieplane robocze z naszego sklepu bhp online w atrakcyjnych cenach ⭐.

Sprawdź także:

Kombinezony robocze | Kombinezony ochronne | Kombinezony przeciwdeszczowe | Kombinezony pszczelarskie

Ostatnio oglądane