Filtry

Kombinezon Coldstore Cs12 Portwest

Portwest

14 dni

924,04 zł

(751,25 zł netto)

Kombinezon ocieplany Kto Reis 2159

R.E.I.S.

Chwilowy brak towaru

269,37 zł

(219,00 zł netto)

Kombinezon ocieplany zimowy S585 Portwest

Portwest

Chwilowy brak towaru

464,33 zł

(377,50 zł netto)

Kombinezon zimowy Kw114530201 Kramp

Kramp

7 dni

748,76 zł

(608,75 zł netto)


Kombinezon roboczy zimowy w sklepie BHP-Gabi

Podczas różnorodnych prac na dworze, niezależnie od panujących tam warunków atmosferycznych istotną kwestią jest kompleksowe zadbanie o zdrowie swoje i pracowników. Pomóc w tym może między innymi kombinezon roboczy ocieplany, który jest do kupienia w wielu wariantach w sklepie internetowym BHP-Gabi. Tego typu odzież stanowi alternatywę dla kurtki. 

Kombinezony ocieplane robocze - na jakie warunki?

Kombinezony ocieplane robocze są idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących na zewnątrz w zimowych warunkach. Oferujemy kombinezony ocieplane wykonane z różnych materiałów, takich jak poliester czy nylon, a także z dodatkową warstwą ocieplenia, która skutecznie chroni przed zimnem.

Co wyróżnia kombinezon ocieplany ze sklepu BHP-Gabi?

Zalet kombinezonu nie trzeba nikomu przedstawiać. Oprócz tego, że zapewnia ciepło, chroni też organizm przez przemoknięciem oraz przewianiem. W zależności od potrzeb i własnych preferencji w sklepie internetowym BHP-Gabi można znaleźć modele odpowiednie do pracy w niskich temperaturach wykonane między innymi z poliestru oraz bawełny, wersje izotermiczne, ocieplane zimowe, robocze z dużą ilością kieszeni, z kapturem lub stójką, zapinane na zamki, a czasami także na rzepy. Wśród nich znajdują się fasony proste, w różnych kolorach, z panelami odblaskowymi, a także ze wzmocnionymi kolanami. Ich produkcją zajmują się między innymi firmy, takie jak: Delta Plus, Industrial Starter, KRAMP, Leber&Hollman oraz Portwest.

Ostatnio oglądane