Filtry


Kombinezon roboczy zimowy w sklepie BHP-Gabi

Podczas różnorodnych prac na dworze, niezależnie od panujących tam warunków atmosferycznych istotną kwestią jest kompleksowe zadbanie o zdrowie swoje i pracowników. Pomóc w tym może między innymi kombinezon roboczy ocieplany, który jest do kupienia w wielu wariantach w sklepie internetowym BHP-Gabi. Tego typu odzież stanowi alternatywę dla kurtki. 

Kombinezony ocieplane robocze - na jakie warunki?

Kombinezony ocieplane robocze są idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących na zewnątrz w zimowych warunkach. Oferujemy kombinezony ocieplane wykonane z różnych materiałów, takich jak poliester czy nylon, a także z dodatkową warstwą ocieplenia, która skutecznie chroni przed zimnem.

Co wyróżnia kombinezon ocieplany ze sklepu BHP-Gabi?

Zalet kombinezonu nie trzeba nikomu przedstawiać. Oprócz tego, że zapewnia ciepło, chroni też organizm przez przemoknięciem oraz przewianiem. W zależności od potrzeb i własnych preferencji w sklepie internetowym BHP-Gabi można znaleźć modele odpowiednie do pracy w niskich temperaturach wykonane między innymi z poliestru oraz bawełny, wersje izotermiczne, ocieplane zimowe, robocze z dużą ilością kieszeni, z kapturem lub stójką, zapinane na zamki, a czasami także na rzepy. Wśród nich znajdują się fasony proste, w różnych kolorach, z panelami odblaskowymi, a także ze wzmocnionymi kolanami. Ich produkcją zajmują się między innymi firmy, takie jak: Delta Plus, Industrial Starter, KRAMP, Leber&Hollman oraz Portwest.

Sprawdź także:

Kombinezony robocze | Kombinezony ochronne | Kombinezony przeciwdeszczowe | Kombinezony pszczelarskie

Ostatnio oglądane