Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe


Krem do rąk

Kremy ochronne do rąk tworzą niewidzialną dla oka barierę, która dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i sprawdzonych składników pozwala na zabezpieczenie dłoni przed agresywnym wpływem środków chemicznych, metali ciężkich czy drobnoustrojów, z którymi możesz zetknąć się na co dzień w swoim miejscu pracy. Pamiętaj, że bezpieczeństwo to także dbałość o najmniejsze szczegóły – takie jak skóra dłoni.

To właśnie dłonie są głównym narzędziem pracy. Gdy są suche, popękane i podrażnione, mogą wywoływać nie tylko duży dyskomfort podczas wykonywania obowiązków służbowych i na co dzień, ale również zagrażać zdrowiu. Niezależnie więc od specyfiki swojej branży oraz szkodliwych czynników, z którymi masz kontakt, dobre kremy do rąk to absolutna podstawa.

Kremy do rąk dla mężczyzn i nie tylko – duży wybór w sklepie BHP-Gabi

W naszym sklepie internetowym BHP-Gabi dostępne są ochronne kremy do rąk marki Maco oraz Plum. To produkty profesjonalne, których formuły zostały opracowane w taki sposób, by skutecznie chronić skórę oraz by ją zregenerować. Po ich zastosowaniu dłonie będą zawsze miękkie, gładkie i elastyczne.

Do wyboru masz buteleczki i tubki o różnej pojemności – od 100 i 250 ml, przez 300 i 700 ml, aż po duże opakowania liczące 1400 ml. W ten sposób każdy zakład pracy może wybrać taki, który najlepiej mu odpowiada.

Ponadto kremy te są szybkoschnące, nie zostawiają tłustej ani śliskiej warstwy na dłoniach, poprawiają chwytliwość. Niektóre z nich są na bazie wody, inne zaś w ogóle jej nie mają.

Profesjonalne kremy do rąk – jak i kiedy ich używać?

Profesjonalne kremy do rąk stanowią tajną broń przeciwko nieubłaganemu działaniu surowych warunków pracy, ale też i zmiennych czynników pogodowych. Sposób ich użycia jest bardzo prosty. Kremy te zaleca się nakładać kilkakrotnie – rano, po przyjściu do pracy (by stworzyć ochronną warstwę) oraz na koniec, wychodząc już do domu (by odżywić i zregenerować naskórek).

Można też ponawiać aplikację w ciągu dnia, jeśli jest taka potrzeba. Pamiętaj, aby dokładnie rozprowadzić krem na całej powierzchni czystych i suchych dłoni, nie zapominając o przestrzeniach między palcami oraz o okolicach paznokci.

Poznaj nasz asortyment dobrych kremów do rąk!

Ostatnio oglądane