Cena :

od:

do:

Odzież ochronna - blisko 300 produktów w Gabi

Odzież ochronna ma za zadanie chronić ciało przed szkodliwymi warunkami pracy i trzeba powiedzieć, że nasze ubrania doskonale się z tego zadania wywiązują. Posiadamy szeroki wybór produktów przeznaczonych do konkretnych warunków, w jakich odbywa się praca np. zagrożenie pożarowe, możliwość zakażenia czy praca w nadmiernej wilgoci. Bardzo istotnym czynnikiem jest, aby odzież ochronna była dokładnie dostosowana do każdego przypadku. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty, w których praca stanie się z pewnością bezpieczniejsza. Zapewniamy, że prezentowana odzież ochronna spełnia wszystkie standardy dopuszczające ją do użytku.

czytaj wiecej...

Filtry

 spodnie Bojówki Kolejarskie Rt47 Portwest

Portwest

spodnie Bojówki Kolejarskie Rt47 Portwest

14 dni

159,90 zł

(130,00 zł netto)

08100 Fartuch roboczy męski

Industrial Starter

08100 Fartuch roboczy męski

7 dni

62,73 zł

(51,00 zł netto)

08105 Fartuch roboczy damski

Industrial Starter

08105 Fartuch roboczy damski

7 dni

62,73 zł

(51,00 zł netto)


Czym powinna charakteryzować się odzież ochronna?

Naturalnie wybór odzieży powinien być dostosowany do charakteru pracy, jaki jest wykonywany. Inne cechy powinny posiadać ubrania używane w hucie a inne w przypadku pracy na wysokości. Jednak w każdym wypadku produkty takie powinny:

  • nie ograniczać ruchów;
  • łatwo się czyścić;
  • zapewniać niezbędną ochronę.

Wielu producentów specjalizuje się w poszczególnych typach odzieży ochronnej. W naszej ofercie znaleźć można wyselekcjonowane produkty pochodzące od renomowanych producentów. W razie wątpliwości co do wyboru prosimy o kontakt.

Ostatnio oglądane