Cena :

od:

do:

Filtry

 spodnie Bojówki Kolejarskie Rt47 Portwest

Portwest

14 dni

169,13 zł

(137,50 zł netto)

08100 Fartuch roboczy męski

Industrial Starter

7 dni

67,65 zł

(55,00 zł netto)

08105 Fartuch roboczy damski

Industrial Starter

7 dni

49,20 zł

(40,00 zł netto)


Odzież ochronna

Odzież ochronna ma za zadanie chronić ciało przed szkodliwymi warunkami pracy i trzeba powiedzieć, że nasze ubrania doskonale się z tego zadania wywiązują. Posiadamy szeroki wybór produktów przeznaczonych do konkretnych warunków, w jakich odbywa się praca np. zagrożenie pożarowe, możliwość zakażenia czy praca w nadmiernej wilgoci. Bardzo istotnym czynnikiem jest, aby odzież ochronna była dokładnie dostosowana do każdego przypadku. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty, w których praca stanie się z pewnością bezpieczniejsza. Zapewniamy, że prezentowana odzież ochronna spełnia wszystkie standardy dopuszczające ją do użytku.

Czym powinna charakteryzować się odzież ochronna BHP?

Naturalnie wybór odzieży powinien być dostosowany do charakteru pracy, jaki jest wykonywany. Inne cechy powinny posiadać ubrania używane w hucie a inne w przypadku pracy na wysokości. Jednak w każdym wypadku produkty takie powinny:

  • nie ograniczać ruchów;
  • łatwo się czyścić;
  • zapewniać niezbędną ochronę.

Wielu producentów specjalizuje się w poszczególnych typach odzieży ochronnej. W naszej ofercie znaleźć można wyselekcjonowane produkty pochodzące od renomowanych producentów. W razie wątpliwości co do wyboru prosimy o kontakt.

Przeczytaj:

Ostatnio oglądane