Ochrona głowy - produkty BHP chroniące głowę

Głowa jest szczególnie narażona na wszelkie urazy, zwłaszcza w miejscach pracy takich jak górnictwo, magazyny, hutnictwo. Hełmy ochronne są podstawowym środkiem BHP i stanowią główne zabezpieczenie głowy pracownika. W zależności od konstrukcji i przeznaczenia kaski i hełmy chronią przed porażenie prądem czy też odpryskami podczas spawania. Dlatego tak ważne jest inwestowanie w dobrej jakości kaski, hełmu i korzystanie z nich w miejscu pracy. Proponowane produkty chroniące głowę przed urazami, zostały wykonane z odpornych materiałów. Zapewnią pracownikom ochronę przed ewentualnymi urazami mechanicznymi.

Czepki jednorazowe znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie trzeba zachować wysoką sterylność pomieszczeń między innymi w branży spożywczej i chemicznej. Często wykonane są z materiałów przepuszczających powietrze.

Artykuły ochronne głowy wykonane są tak, aby jak najlepiej dopasowały się do głowy użytkownika. Kaski posiadają specjalne otwory po bokach, przygotowane pod zamocowanie nauszników. Ekspozycja kasków na promieniowanie słoneczne i działanie chemikaliów, może wpłynąć na ich trwałość.

Oferujemy kaski, czapki i hełmy w różnych wariantach kolorystycznych.

platnosci