Piktogramy WC z naszej oferty – dlaczego warto?

Wspomnieliśmy już o materiałach, z których robione są sprzedawane przez nas produkty. Stal nierdzewna nie pokrywa się nieestetyczną patyną, rdzą czy innymi nieprzyjemnymi dla oczu osadami. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne w bardzo wysokim stopniu, a piktogram po prostu wisi w odpowiednim miejscu. Śmiało można stwierdzić, że piktogramy WC z naszej oferty posłużą lata, jeśli nie dekady. Trwały materiał to tylko jedna z zalet. Piktogramy, które znajdują się na podstawie ze stali, tworzone są w taki sposób, by jak najszybciej, najbardziej widocznie i w estetyczny sposób przekazywać informację o rodzaju toalety, do której wejdzie jej użytkownik. Piktogram WC jest więc prosty, jasny, czytelny, widoczny i niemal każda osoba, która go zobaczy (od dzieci, po osoby w podeszłym wieku), odczyta bez trudności zawartą w nim informację.

Piktogramy powinny być dobrze zaprojektowane. Na przykład piktogram WC dla niepełnosprawnych jest bardzo charakterystyczny. Powinien mieć jednak dostatecznie grube rysy, by był dostrzegalny z daleka. Podobnie piktogram WC damskie i pozostałe. Piktogramy z naszej oferty tak właśnie wyglądają, co czyni je widocznymi z daleka i w środowisku oświetlonym różnorodnie (mocne światło, półmrok).

WC piktogram – zastosowanie, rodzaje

Piktogramy z naszej oferty są odpowiednie do stosowania w bardzo różnych miejscach. Od galerii handlowych, przez biura, aż po zakłady produkcyjne. Stal jest odporna na przeróżne czynniki środowiskowe, dlatego piktogramy można zawieszać na drzwiach niemal wszędzie.

Sprzedajemy piktogramy o wymiarach sto na sto milimetrów o zaokrąglonych rogach. Wymiar jest dostosowany do każdego rozmiaru drzwi – znak nie jest zbyt duży, więc nie zajmuje dużo miejsca. Nie jest też zbyt mały, by go przeoczyć. Zaokrąglone rogi zapewniają pełną formę zabezpieczenia przed rozcięciem lub przebiciem skóry w przypadku odpadnięcia piktogramu.

Sprzedajemy piktogramy do WC z oznaczeniami:

  • WC męskie;
  • WC damskie;
  • WC dla niepełnosprawnych.

W ofercie znajdują się także piktogramy oznaczające pomieszczenie odpowiednie dla matek z dziećmi. Zazwyczaj znajdują się na toaletach, jednak bywają osobne pomieszczenia, które służą za takie miejsca, nie będąc toaletą.

Ostatnio oglądane