Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Klucz Trzpieniowy Kątowy 97Tx Beta 16127

Beta

Produkt archiwalny

15,99 zł

(13,00 zł netto)


Specjalistyczne klucze warsztatowe dla każdego klienta

Profesjonalne klucze warsztatowe są nieocenione w wielu pracach. Jak już wiesz, możesz je sprawnie zakupić w naszym sklepie online. Mają za zadanie zapewniać komfort, a z drugiej strony także usprawnić wykonywane prace. Klucz warsztatowy jest niezbędny w każdym ogrodzie, domu i warsztacie. Czym cechują się klucze tego typu? Możesz liczyć na wytrzymałość i solidne wykonanieproduktów. To daje pewność, że klucze warsztatowe są inwestycją na długie lata. 

Niezawodne klucze wysokiej jakości

Specjalistyczne klucze warsztatowe są dostępne na wyciągnięcie ręki. Możesz je zakupić bez wychodzenia z domu, w naszym sklepie Gabi Centrum BHP. Zapewniamy szeroką ofertę, która opiera się na współpracy z czołowymi producentami takimi jak Gerber, Beta i Gertu-Narzędzia. Jako klient skorzystasz z wielu produktów, które dedykowane są do pokręteł, korków czy też zaworów instalacyjnych. W ofercie mamy także modele płaskie, trzpieniowe, przegubowe, oczkowe, samozaciskowe i nasadowe. 

W naszym sklepie internetowym Gabi Centrum BHP oferujemy nie tylko samodzielne produkty. Do dyspozycji klientów pozostawiamy także profesjonalne zestawy kluczy warsztatowych, które wyróżniają się starannością wykonania. Wiemy, że proces zakupu nie zawsze jest łatwy. Na szczęście możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy naszych sprzedawców, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro klientów. Klucze warsztatowe służą przez wiele lat, dając wygodę podczas wielu prac. Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszej oferty!

Ostatnio oglądane