Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe


Skrzynie narzędziowe – na uchwyt, na kółkach, z szufladami, wyjmowane

Nie ulega wątpliwości, że skrzynie narzędziowe to pojemniki, które ułatwiają życie każdemu, kto używa w swojej pracy wielu narzędzi różnego typu. Skrzynki narzędziowe z naszej oferty pozwalają między innymi na:

 • - grupowanie narzędzi według rozmiaru;
 • - organizowanie według typu narzędzi dzięki przegrodom;
 • - wygodne wyjmowanie narzędzi;
 • - poręczne przenoszenie narzędzi;
 • - przechowywanie ich w bezpiecznym miejscu;
 • - efektywną organizację pracy.

Tak więc, możemy stwierdzić, że skrzynki narzędziowe to niezbędne akcesorium warsztatowe!

Skrzynki narzędziowe do warsztatu - wygodne i wytrzymałe przechowywanie narzędzi

W naszym sklepie BHP znajdują się między innymi:

 • - skrzynki na narzędzia na kółkach;
 • - skrzynie narzędziowe z szufladami;
 • - skrzynki rozsuwane;
 • - z uchwytami;
 • - metalowe: blaszane (stalowe);
 • - z tworzyw sztucznych.

Przenoszenie wielkiej ilości ciężkich narzędzi może być uciążliwe, dlatego naszym klientom proponujemy wybór dużych skrzyń narzędziowych na kółkach, które można zabrać w dowolne miejsce. W prosty sposób, po podłożu, bez konieczności dźwigania, pozwalają przenieść ciężki sprzęt z miejsca na miejsce, skracając tym samym czas trwania często uciążliwych czynności.

Skrzynka narzędziowa z szufladami jest z kolei tym poręczniejsza, im więcej narzędzi (w tym małych, a także śrub, śrubokrętów, nasadek, kluczy i tym podobnych elementów) fachowiec używa w swojej pracy. Rozeznanie się w nieuporządkowanych narzędziach jest trudne, irytujące, zabiera mnóstwo czasu, który mógłby zostać spożytkowany w bardziej produktywny sposób.

Wiemy też, że pracy mechaników pojazdowych, elektryków, stolarzy i innych profesjonalistów zdarzają się sytuacje, w których skrzynie spadają z niewielkiej wysokości. Na tyle jednak dużej, że może ona uszkodzić skrzynię pośredniej jakości. Profesjonalna skrzynka na narzędzia z naszej oferty to wysoka jakość wykonania. Metal i tworzywa sztuczne, które ją tworzą, są w stanie wytrzymać upadek z wysokości i zabezpieczyć narzędzia znajdujące się w jej wnętrzu.

Oferta skrzynek na narzędzia i akcesoria od BHP Gabi

Oferujemy także skrzynki narzędziowe z wyjmowanymi przegródkami. Są one szczególnie polecane do przechowywania bardzo niewielkich elementów potrzebnych do pracy, a więc wszelkiego rodzaju wkrętów, śrubek, gwintów i innych niedużych przedmiotów. Wyjmowane organizery są poręczne, łatwe w użytku, a także pozwalają zapanować nad chaosem narzędziowym podczas pracy, nie gubić istotnych elementów i sięgać po nie niemal intuicyjnie.

Oferujemy więc naszym klientom sposób na praktyczne grupowanie narzędzi, zabezpieczanie ich przed zniszczeniem, a w przypadku skrzyń zamykanych na kłódki, także przed ich kradzieżą. Są wygodne w transporcie, wytrzymałe na działanie czasu i intensywne użytkowanie, solidne, bezpieczne i trwałe.

Zachęcamy do przejrzenia asortymentu i rozważenia zakupu odpowiedniego rodzaju skrzynki narzędziowej. Wierzymy, że okaże się pomocna w wielu sytuacjach!

Przeczytaj na blogu:

Ostatnio oglądane