DuPont

DuPont to marka z wieloletnim doświadczeniem w produkcji odzieży ochronnej i środków ochrony osobistej dla różnych gałęzi przemysłu. W ofercie Gabi centrum BHP znajdują się produkty i akcesoria DuPont zapewniające ochronę przed substancjami organicznymi i nieorganicznymi, w tym kombinezony ochronne czy ochraniacze na obuwie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu.

Firma DuPont – lider w branży BHP

DuPont to globalna marka i jeden z liderów w branży BHP. Firma dostarcza na rynek certyfikowane produkty spełniające aktualne normy bezpieczeństwa. Nasi klienci, wybierając oferowany przez nas asortyment firmy DuPont, mają pewność, że otrzymają produkt bezpieczny, przeznaczony do użytkowania w danym środowisku pracy.

DuPont wykorzystuje najnowsze technologie, tworząc produkty, które nie tylko zapewniają ochronę w trakcie pracy, ale są także trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Celem marki jest dostarczenie na rynek BHP środków ochrony osobistej, które – w zależności od rodzaju produktu – chronią przed substancjami chemicznymi i czynnikami biologicznymi. Zabezpieczają skórę przed kontaktem z płynami ustrojowymi, wirusami czy bakteriami. W DuPont produkty odpowiadają na aktualne zapotrzebowanie sektora BHP. Cieszymy się, że jako dystrybutor środków ochrony osobistej firmy DuPont możemy zaproponować naszym klientom produkty najwyższej jakości, zapewniające odpowiednią ochronę w miejscu pracy, jak i w trakcie przydomowym prac.

DuPont – produkty marki w ofercie Gabi centrum BHP

Jednym z podstawowych środków ochrony osobistej są fartuchy ochronne. W Gabi centrum BHP dostępne są fartuchy firmy DuPont w dwóch wariantach – klasyczny typu chirurgicznego z długimi rękawami lub fartuch przedni. Są to zarówno modele ze szwami, jak i bez. Wiązanie z tyłu umożliwia indywidualne dopasowanie fartucha do sylwetki.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą kombinezonów ochronnych DuPont. Produkty te są dostępne także w wersji o intensywnej widzialności, zapewniającej widoczność w trudnych warunkach pracy, np. w górnictwie, branży lotniczej czy w trakcie prac drogowych.

Dostępne u nas DuPont produkty do ochrony dłoni i ramion to m.in. nitrylowe rękawiczki ochronne. Zabezpieczają skórę dłoni przed większością detergentów, są także dopuszczone do kontaktu z żywnością. W Gabi centrum BHP dostępne są również zarękawki firmy DuPont. Model z szerokimi ściągaczami i szwami uszczelnionymi taśmą zapewnia wysoki komfort użytkowania, jak i wytrzymałość produktu. 

Niezbędnym elementem ochrony osobistej są również ochraniacze na buty. W naszym sklepie można kupić modele z antypoślizgową podeszwą, która zadba o bezpieczeństwo w trakcie pracy na śliskich podłożach. Jako dystrybutor DuPont oferujemy ochraniacze na obuwie w różnych kolorach, a dopasowanie do stopy zapewniają troczki do wiązania wokół łydki lub gumka przy kostce.

Gabi centrum BHP to wygodne zakupy online lub możliwość odebrania zamówienia na miejscu, w naszym salonie sprzedaży w Krakowie. W razie pytań dotyczących asortymentu firmy DuPont lub innej dostępnej w naszym sklepie marki, zapraszamy do kontaktu.

Fartuch ochronny Tych-C-AP

Dupont

3 dni

35,67 zł

(29,00 zł netto)

Fartuch ochronny Tych-C-Go

Dupont

3 dni

72,57 zł

(59,00 zł netto)

Fartuch ochronny Tych-F-0290

Dupont

3 dni

119,31 zł

(97,00 zł netto)

Fartuch ochronny Tych-F-Ap z Materiału Tychem F

Dupont

Chwilowy brak towaru

35,67 zł

(29,00 zł netto)

Fartuch ochronny Tych-F-Go

Dupont

3 dni

112,24 zł

(91,25 zł netto)

Fartuch przedni ochronny Tyv-Ap

Dupont

3 dni

276,75 zł

(225,00 zł netto)

Kombinezon ochronny Pros-Chf5W W

Dupont

7 dni

24,60 zł

(20,00 zł netto)

Kombinezon ochronny Pros-Fr W

Dupont

Produkt archiwalny

37,52 zł

(30,50 zł netto)

Kombinezon ochronny Tych-F-Cha5Ss

Dupont

3 dni

168,51 zł

(137,00 zł netto)

Kombinezon ochronny Tyv-Dual

Dupont

3 dni

43,05 zł

(35,00 zł netto)

Kombinezon ochronny Tyv-Labo W

Dupont

na zamówienie

49,20 zł

(40,00 zł netto)

Kombinezon ochronny Tyvek Classic Plus

Dupont

Produkt archiwalny

61,50 zł

(50,00 zł netto)

Kombinezon ochronny Tyvekx-Chf5W Dupont

Dupont

3 dni

36,90 zł

(30,00 zł netto)

Ochraniacze na Stopy Tyvek Tyv-Cssr W

Dupont

Chwilowy brak towaru

98,40 zł

(80,00 zł netto)

Osłona na obuwie Tych-C-Cshsr (2 szt)

Dupont

3 dni

39,36 zł

(32,00 zł netto)

Rękawice ochronne Tych-Glo-Nt430

Dupont

Produkt archiwalny

7,69 zł

(6,25 zł netto)

Zarękawek Tychem Tych-C-Sl (2 szt)

Dupont

3 dni

19,68 zł

(16,00 zł netto)

Zarękawek Tychem Tych-F-Sl (2 szt)

Dupont

3 dni

29,52 zł

(24,00 zł netto)


Ostatnio oglądane