Filtry

6112 Spodenki 37.5 LiteWork Snickers

Snickers

7 dni

399,75 zł

(325,00 zł netto)

6143 Spodenki Allroundwork Snickers 14949

Snickers

7 dni

392,37 zł

(319,00 zł netto)

Spodenki Flexiwork+ 6914 Snickers

Snickers

7 dni

539,97 zł

(439,00 zł netto)

Spodenki Service 6100 Snickers 13555

Snickers

7 dni

313,65 zł

(255,00 zł netto)


Spodenki Snickers – praktyczna odzież robocza na ciepłe dni

Marka Snickers to synonim jakości, a ich linia spodenek roboczych jest idealnym przykładem połączenia profesjonalizmu i wygody. W sklepie Gabi znajdziesz szeroki wybór modeli w bardzo dużej rozmiarówce, która pozwala na dopasowanie odpowiedniego ubrania do swoich preferencji. Nasz asortyment obejmuje standardowe kolory, takie jak czarny czy granatowy, ale mamy również krótkie spodenki Snickers w wersji odblaskowej w celu zapewnienia zwiększonej widoczności pracowników drogowych czy budowlanych.

Spodenki Snickers – rewelacyjne dopasowanie

Proponowane w sklepie Gabi spodenki robocze Snickers, przede wszystkim nie krępują ruchów i pozwalają na swobodną pracę. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkową wentylację zapewniająca przepływ powietrza. Dzięki temu unikniesz krępującego pocenia się i niekomfortowego uczucia. Dodatkowo spodenki robocze męskie Snickers wykonane są z wysokogatunkowej tkaniny, która szybko wysycha, a nawet chłodzi ciało w czasie uciążliwych upałów.

Spodenki Snickers z pojemnymi kieszeniami

Odpowiednie miejsce na narzędzia i inne drobiazgi to podstawa w pracy. Snickers workwear spodenki wyróżniają się wzmocnionymi schowkami z przeznaczeniem na składaną metrówkę, umożliwiając bezpieczne przechowywanie narzędzi. Ponadto, w poszczególnych modelach znajdziesz dodatkowe kieszenie na nogawkach, które są wyposażone w wyjmowane mocowania na identyfikator.

Jeśli potrzebujesz wygodnego miejsca na telefon, długopisy lub inne małe narzędzia, spodenki Snickers mają również dodatkowe worki. To praktyczne rozwiązanie, które pozwala na utrzymanie porządku w Twoim wyposażeniu, a jednocześnie na dostęp do niezbędnych przedmiotów w każdej chwili.

Sprawdź wszystkie propozycje i wybierz spodenki Snickers odpowiednie dla siebie

Niezależnie od branży, w której pracujesz, produkty ze sklepu Gabi sprostają Twoim oczekiwaniom, zapewniając nie tylko ochronę, ale także maksymalny komfort latem. Przekonaj się sam i kup spodenki Snickers, które staną się nieodłącznym elementem Twojej codziennej pracy.

Ostatnio oglądane