Filtry

Bluza trudnopalna Bizflame Plus Fr25 Portwest

Portwest

14 dni

274,60 zł

(223,25 zł netto)

Bluza trudnopalna Bizflame Plus Fr55 Portwest

Portwest

14 dni

306,76 zł

(249,40 zł netto)

Bluza trudnopalna z kapturem Fr81 Portwest

Portwest

14 dni

385,91 zł

(313,75 zł netto)

Kaptur-Kominiarka trudnopalna I antystatyczna Fr20 Portwest

Portwest

Chwilowy brak towaru

119,93 zł

(97,50 zł netto)

Kombinezon Bass Fr 03560019 Cerva

Cerva

7 dni

233,70 zł

(190,00 zł netto)

Kombinezon Pick Pm HV 03560022 Cerva

Cerva

7 dni

701,10 zł

(570,00 zł netto)

Kombinezon Stroke Fr HV 03560021 Cerva

Cerva

7 dni

606,39 zł

(493,00 zł netto)

Kombinezon Tech Pm 03560020 Cerva

Cerva

7 dni

378,84 zł

(308,00 zł netto)


Ubranie antyelektrostatyczne

Odzież antyelektrostatyczna jest jednym z podstawowych elementów chroniących pracowników w wielu sektorach przemysłu. Zapewnia nie tylko komfort pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

W świecie, gdzie elektryczność, często niewidoczna gołym okiem, stanowi poważne zagrożenie, odzież antyelektrostatyczna staje się swego rodzaju tarczą ochronną. Dzięki specjalnej konstrukcji, w której materiały są przesycone drobnymi włóknami metalu lub innymi przewodnikami, tego rodzaju ubrania dysypują ładunek statyczny, uniemożliwiając wytworzenie niebezpiecznego iskrzenia.

W których branżach odzież antyelektrostatyczna jest niezbędna?

Ubrania antyelektrostatyczne są niezbędne przede wszystkim w takich branżach, jak przemysł chemiczny, farmaceutyczny, przetwórstwo tworzyw sztucznych, stacje paliw, gazownie i elektrownie, produkcja i transport niebezpiecznych substancji czy w strefach zagrożonych wybuchem, gdzie nawet najmniejsza iskra może prowadzić do katastrofalnych konsekwencji. W tych przypadkach każdy element stroju roboczego, który może się przyczynić do powstania ładunku elektrostatycznego, powinien być zastąpiony odpowiednikiem antyelektrostatycznym.

Jakie ubrania antyelektrostatyczne mamy w sklepie BHP-Gabi?

Jesteśmy profesjonalnym sklepem internetowym z produktami BHP i dbamy o to, by dostępny asortyment spełniał wymagania większości użytkowników oraz by odpowiadał na ich potrzeby. Dlatego i tak już bogatą ofertę postanowiliśmy rozszerzyć o odzież roboczą antyelektrostatyczną. Zdecydowaliśmy się na produkty takich marek, jak: Delta Plus Gabi, Portwest, HH workwear, Malfini, Pros, R.E.I.S oraz Vizwell.

Jakie produkty można zaliczyć do tej kategorii? Z pewnością kombinezon całościowy, bluzę ochronną dla spawaczy, kurtkę polarową ostrzegawczą trudnopalną i zarazem antystatyczną, fartuch antyelektrostatyczny, kalesony niepalne antystatyczne, kamizelkę ostrzegawczą z panelami odblaskowymi czy kaptur-kominiarkę. Do tego jeszcze dochodzą spodnie trudnopalne i antyelektrostatyczne na szelkach lub bez, koszulki polo z długimi rękawami oraz antyelektrostatyczne T-shirty. Łatwo więc zauważyć, że bez problemu znajdziesz tutaj ubrania robocze na każdą porę roku, nawet jeśli wykonujesz swoje obowiązki służbowe na zewnątrz w zimowych warunkach.

Odzież antyelektrostatyczna dostępna w sklepie internetowym BHP-Gabi występuje w różnych modelach i kolorach. W zależności od preferencji możesz zaopatrzyć się w krótszy lub dłuższy fason, zapinany na zamek bądź wkładany przez głowę.

Postaw na bezpieczeństwo w pracy z odzieżą roboczą antyelektrostatyczną dostępną w naszym asortymencie!

Ostatnio oglądane