Cena :

od:

do:

Opcje dodatkowe

Filtry

Pokrętło Korbowe 910/46 Beta

Beta

141,82 zł

(115,30 zł netto)

Przedłużacz 1/4" 900/20Lk Beta

Beta

23,37 zł

(19,00 zł netto)

Przegub 1/4" 900/25K Beta

Beta

49,20 zł

(40,00 zł netto)


Pokrętła

Niezbędne w wielu działalnościach i warsztatach prezentowane przez nas w tej kategorii pokrętła to oryginalne, a zarazem wykonane z wytrzymałych materiałów produkty. Te pokrętła są stosunkowo łatwe w użytkowaniu, a odporność na zaginanie i pęknięcia zdecydowanie przemawia za ich wyborem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do czego służą pokrętła do nasadek?

Każde prezentowane tutaj pokrętło jest wykorzystywane między innymi do kluczy nasadowych. Dzięki temu, że przygotowaliśmy różnorodną ofertę, znalezienie interesujących propozycji nie powinno stanowić większego problemu. W pierwszej kolejności zachęcamy, aby zwrócić uwagę, chociażby na pokrętło korbowe lub pokrętło typu t. Swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznemu kształtowi. Nasze modele korbowe są wykonane z wysokiej jakości stali, dzięki czemu te elementy z jednej strony są bardzo wytrzymałe i bezproblemowe w obsłudze, a przy okazji naprawdę lekkie. Dużą część naszej oferty stanowią również tzw. pokrętła z przegubem lub zbierakiem. Odporne na uszkodzenia i skręcanie, pozwalają na bezproblemową pracę z tymi narzędziami. A takie pokrętło bez wątpienia stanowi jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia w każdym garażu, warsztacie, czy hali produkcyjnej.

Co jeszcze sprawia, że warto wybrać dostępne w tej kategorii pokrętła?

Dostępne tutaj pokrętła, nazywane często kluczami grzechotkowymi, są wykorzystane w momencie, gdy konieczne jest przykręcenie elementu, wokół którego nie ma dużo miejsca. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że praca z takimi pokrętłami jest po prostu bardzo wygodna, nawet dla osób, które dopiero po raz pierwszy mają z nimi styczność. Nasze modele są przy okazji odporne na uszkodzenia i bardzo solidne, co bez wątpienia jeszcze bardziej przekonuje za ich wyborem.

Pokrętła mają bardzo szerokie zastosowanie, a przy tym nie zajmują zbyt wiele miejsca. To wszystko sprawia, że z całą pewnością warto je wybrać. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie i wyboru prezentowanych tutaj pokręteł grzechotkowych.

Ostatnio oglądane