Cena :

od:

do:

Drzewołazy

Nasze drzewołazy do chodzenia po drzewach to produkty dedykowane pracownikom, którzy podczas swojej pracy muszą wspinać się na drzewach. Korzystać więc z nich będą przede wszystkim pracownicy pielęgnujący zieleń, drwale czy strażacy. To nowatorski sposób na zapewnienie sobie bezpieczeństwa podczas pracy w trudnych warunkach. To produkty przede wszystkim dające komfort wspinania się przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pracy.

czytaj wiecej...

Filtry

Drzewołazy aluminiowe Dr 2A Protekt

Protekt

Drzewołazy aluminiowe Dr 2A Protekt

14 dni

578,00 zł netto

(710,94 zł brutto)

Drzewołazy aluminiowe Dr 3A Protekt

Protekt

Drzewołazy aluminiowe Dr 3A Protekt

14 dni

600,00 zł netto

(738,00 zł brutto)

Drzewołazy stalowe Dr 1 Protekt

Protekt

Drzewołazy stalowe Dr 1 Protekt

14 dni

504,00 zł netto

(619,92 zł brutto)

Drzewołazy stalowe Dr 3 Protekt

Protekt

Drzewołazy stalowe Dr 3 Protekt

14 dni

515,00 zł netto

(633,45 zł brutto)

Drzewołazy stalowe Dr 4 Protekt 4384

Protekt

Drzewołazy stalowe Dr 4 Protekt 4384

14 dni

515,00 zł netto

(633,45 zł brutto)


Drzewołazy dla komfortu i bezpieczeństwa

Produkty z tej kategorii przede wszystkim nie mogą krępować ruchów czy być niewygodne. Wspinaczka po drzewach wymaga dużej sprawności i dlatego nasze drzewołazy w najmniejszym stopniu nie ograniczają zakresu ruchu użytkowników. Przetestowane w ekstremalnych warunkach mogą być polecone każdemu, komu przyjdzie wspinać się na drzewa.

Bezpieczeństwo na wysokości

Praca na wysokości wiąże się z zagrożeniem życia, dlatego nasze produkty cechuje najwyższa jakość oraz komfort użytkowania. Współpracujemy z wiodącymi producentami, dzięki czemu możemy zaoferować świetny sprzęt w przystępnej cenie. Nasi pracownicy wybierają jedynie sprawdzone artykuły, co daje pewność, że nasze drzewołazy sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach. Dla nas najważniejsze jest zdrowie klientów, dlatego oferujemy jedynie drzewołazy produkowanie z najlepszych materiałów.

Najlepszy sprzęt w przystępnej cenie

Z powodu wysokiej ceny mało osób decyduje się na zakup. Nasz sklep, dzięki współpracy z najlepszymi, może pochwalić się szerokim wyborem produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Drzewołazy marki Protekt od lat słyną z wysokiej jakości. W naszym sklepie ceny drzewołazów zaczynają się już od 170 złotych netto. W takiej cenie proponujemy sprzęt z najwyższej półki, dzięki któremu będą się Państwo czuli bezpiecznie i komfortowo w nawet najcięższych warunkach.

Z nami wspinaczka to przyjemność

Wiemy, jak ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności podczas wspinaczki, dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo drzewołazy zapewniające komfort i bezpieczeństwo w trakcie prac na wysokości. Ogrodnicy, drwale, strażacy – wszyscy zaufali produktom marki Protekt, która od lat cechuje się niesamowitą jakością w atrakcyjnej cenie. W ofercie posiadamy drzewołazy aluminiowe oraz stalowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Polecamy również: buty ochronne | kaski ochronne | nauszniki ochronne | buty taktyczne

Ostatnio oglądane