Snickers - co oferuje topowy producent BHP?

Snickers - co oferuje topowy producent BHP?

Marka Snickers już od wielu lat gości w gronie najlepszych producentów odzieży BHP na rynku. Ich niezwykle szeroka oferta spodni, kurtek i akcesoriów ochronnych i roboczych zaspokaja dziś potrzeby niejednej branży, dostarczając pracownikom różnych gałęzi przemysłu doskonałą ochronę i najwyższą jakość bezpieczeństwa. Komfortowa i wygodna odzież BHP marki Snickers to obecnie wybór numer jeden wśród wielu pracodawców chcących zadbać o komfort pracy swoich podwładnych zgodny z wszystkimi przepisami i normami obowiązującymi w danej branży. Jakiego asortymentu można spodziewać się po ich ofercie i dlaczego to właśnie Snickers jest dziś jedną z najpopularniejszych marek odzieży BHP?

Bogata oferta odzieży BHP z marką Snickers

Odzież ochronna i robocza stosowana w zakładach pracy, fabrykach, magazynach i właściwie każdej branży opartej na pracy fizycznej powinna spełniać pewne warunki dopuszczające ją do użytku w roli odzieży BHP. Marka Snickers, dbając o swoich klientów i pozostając w gronie liderów swojej branży sięga zawsze po najlepsze materiały, technologie i rozwiązania, dostarczając na rynek odzież niezawodną, komfortową i przede wszystkim bezpieczną.

Spodnie robocze Snickers

Wygodne ogrodniczki monterskie, krótkie spodenki, tradycyjne spodnie robocze Snickers, a nawet spodnie z materiałów specjalnego przeznaczenia – w ofercie marki Snickers każdy ma szansę znaleźć odzież odpowiednią do potrzeb własnego stanowiska pracy. Wśród ciekawszych materiałów stosowanych do ich produkcji pojawia się tu oczywiście popularny w ostatnich latach Kevlar, który wykorzystuje się w ramach wzmocnień np. w spodniach dla parkieciarzy. Duża ilość kieszeni, wygodne i modne kroje, warstwy materiału zapobiegające przedarciu się spodni czy wreszcie zastosowanie materiałów trudnopalnych lub ocieplających to tylko niektóre z powodów, dla których spodnie Snickers są dziś tak uniwersalne i dostępne dla właściwie każdej branży.

Robocze kurtki zimowe

Pracownicy przebywający w ramach swojej pracy na zewnątrz potrzebują od pracodawcy nie tylko odzieży chroniącej ich przed uszkodzeniami ciała, ale też elementów takich jak kurtki zimowe zabezpieczających przed ekspozycją na niekorzystne warunki atmosferyczne. Kurtki robocze różnią się znacząco od tych noszonych poza środowiskiem pracy, gdyż tu obok wodoodporności czy szczelności przed wiatrem kurtka musi charakteryzować się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne czy specyficznymi parametrami wymaganymi na danym stanowisku pracy. Wśród ciekawszych kurtek z tej kategorii, w ofercie Snickers można znaleźć między innymi kurtkę trudnopalną zgodną z normą EN 11612, kurtkę wodoodporną ze specjalnie wzmocnionymi szwami i wyjątkowo wygodnym krojem, czy całą kolekcję wygodnych kurtek typu softshell idealnych do pracy jesienią i wiosną.

Kurtki i kamizelki odblaskowe

Żaden zestaw odzieży ochronnej nie może być kompletny bez dodatków odblaskowych. Pracownicy drogowi czy budowlani powinni być zawsze wyposażeni w specjalne kurtki i kamizelki zapewniające im świetną widoczność na drodze nawet w nocy. Produktów takich nie mogło więc zabraknąć także w ofercie Snickers, w której znajdziemy zarówno lekkie kamizelki nakładane na wierzch odzieży roboczej, jak i pełnoprawne ocieplane kurtki pełniące wiele funkcji jednocześnie.

Bluzy i koszulki

Gdy pogoda dopisuje kurtki idą oczywiście w odstawkę, pozostawiając pracownika w lżejszej i wygodniejszej odzieży roboczej. Koszulki i bluzy mogą spełniać tu nie tylko funkcję ochronną, ale też marketingową – marka Snickers posiada w swojej ofercie odzież neutralną kolorystycznie, do której można z łatwością dołączyć nadruk z logo firmy. Oczywiście nawet i tu zdarzają się produkty o specjalnym przeznaczeniu, których świetnym przykładem jest bluza trudnopalna chroniąca przed bezpośrednim kontaktem z płomieniami i ogniem.

Akcesoria robocze w ofercie Snickers

Nakolanniki, paski, szelki, skarpety, czapki, odzież termoaktywna – wyposażenie pracowników w odpowiednią odzież roboczą to nie tylko konieczność zapewnienia im odpowiednich spodni, butów czy bluzy, ale też bardzo często dodatkowych akcesoriów wzmacniających i wspierających stosowaną odzież. W bardzo bogatej ofercie akcesoriów Snickers można z łatwością znaleźć więc specjalne nakolanniki idealne do prac w pozycji klęczącej, pasy narzędziowe, czy wytrzymałe rękawice do zimowych prac na zewnątrz. Oprócz nich mamy tu też cały asortyment czapek, kominiarek i odzieży termoaktywnej, które są właściwie niezbędne dla pracowników zewnętrznych.

Sekret jakości marki Snickers

Bogata oferta, wysoka jakość i niezawodne rozwiązania BHP to wartości, dzięki którym marka Snickers zdobyła tak wysoką pozycję wśród producentów odzieży roboczej i ochronnej. Poszukując rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo i komfort pracy w każdej pogodzie i warunkach warto sięgnąć po ofertę sprawdzonego i szanowanego w gronie specjalistów BHP producenta – Snickers to jakość, którą nie sposób poddać w wątpliwość.


BHP-Gabi

Zobacz podobne wpisy na blogu

Ostatnio oglądane