Ochrona przeciwpożarowa, gaśnice oraz znaki instrukcyjne BHP

Gaśnice stosowane są w samochodach, pomieszczeniach publicznych oraz zakładach przemysłowych. Wszystkie zawierają etykiety, które opisują ich przeznaczenie, rodzaj oraz instrukcję obsługi. Gaśnice, znajdujące się w pomieszczeniach powinny być dostosowane do pożarów, które mogą w nich wybuchnąć.

Nasz sklep w stałej sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej oferuje gaśnice:

  • proszkowe - zawierają proszek gaśniczy pod stałym ciśnieniem (gaz lub azot)
  • śniegowe - przeznaczone do gaszenia pożarów typu B, C i D (pożary cieczy, materiałów stałych, pożary gazów)
  • mgłowe - zalecana do gaszenia ciał stałych

Znaki bezpieczeństwa są najważniejszą częścią ochrony budynku, a ich obecność jest wymagana przez przepisy prawa. Każdy magazyn czy fabryka powinny mieć odpowiednio oznaczone miejsca pracy i stanowisk. Znaki BHP i tablice ułatwiają pracę i komunikację nie tylko w wielkich przedsiębiorstwach, ale także w biurach i sklepach. Najważniejsze są znaki ewakuacyjne, ostrzegawcze, ochrony przeciwpożarowej i informacyjne.

Bogata oferta pozwala na zaopatrzenie się w znaki niezbędne na stanowiska w Państwa miejscu pracy. W ofercie znajdują się między innymi instrukcje bhp, znaki ewakuacyjne i znaki nakazu. Sprzedawane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa posiadają wymagane w Polsce dopuszczenia i certyfikaty.

platnosci