KASK HEŁM OCHRONNY PELTOR G 3000, G3000

PELTOR

  • ID produktu: 510
  • Kod produktu: PELTOR G 3000

37,40 zł netto

41,00 zł netto

46,00 zł brutto

Opis produktu

Hełm ochronny 3M PELTOR G3000

Smukła konstrukcja - miękko zaokrąglona konstrukcja pozwalająca uniknąć zaczepiania hełmu ochronnego o gałęzie itp. Wentylacja - zoptymalizowana wentylacja i większa liczba otworów wentylacyjnych w porównaniu z tradycyjnym hełmem. Wąski daszek - zapewnia szerokie pole widzenia. Odwracana więźba - więźbę można odwrócić o 180° w celu odwrotnego założenia kasku, co jest przydatne na przykład podczas pracy w ciasnych miejscach lub wspinaczki.

Peltor Uvicator™ Sensor - sensor ułatwia podjęcie decyzji o wymianie hełmu. Hełm ochronny 3M PELTTOR G3000 jest odporny na działanie niskiej temperatury do -30º C odporny na kontakt z odpryskami stopionego metalu doskonała wentylacja (zwiększona ilość otworów wentylacyjnych).

Hełm ochronny wykonany jest z tworzywa ABS o podwyższonej odporności na działanie promieniowania ultrafioletowego wąski daszek zapewniający szerokie pole widzenia możliwość odwrócenia więźby hełmu o 180º w celu odwrotnego założenia hełmu spełnia wymagania normy europejskiej EN 397 oraz dodatkowe wymagania w zakresie izolacji elektrycznej (440 V).

  • Peltor Uvicator Sensor - sensor ułatwia podjęcie decyzji o wymianie hełmu
  • bardzo lekki waga 310g

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zobacz także inne kategorie