Narzędzia pod kontrolą – 7 najciekawszych toreb i kieszeni narzędziowych

Narzędzia pod kontrolą – 7 najciekawszych toreb i kieszeni narzędziowych

Każdy szanujący się elektryk, stolarz czy Pan „Złota Rączka” ma ze sobą wszystkie potrzebne narzędzia. Jeszcze kilka lat temu przechowywał je w skrzynkach – nieporęcznych, bo trzeba było nosić je z użyciem obu rąk – i podatnych na pęknięcia wskutek upadków. W ostatnich latach do budowlanego biznesu zawitała jednak nowoczesność, za którą możesz podążyć dzięki ofercie naszego sklepu – znajdziesz w nim bowiem torby i kieszenie narzędziowe. Mamy dla Ciebie 7 różnych modeli, które z powodzeniem i satysfakcją wykorzystasz w pracy u swoich klientów.

Torba narzędziowa wodoszczelna Snickers

Firma Snickers to światowej sławy lider w produkcji odzieży i akcesoriów potrzebnych do pracy. W naszej ofercie znajdziecie nowoczesną torbę narzędziową tej marki, dzięki której wszystkie Wasze narzędzia będą miały swoje określone miejsce. Jest to torba wodoszczelna, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób pracujących na zewnątrz, w różnych warunkach atmosferycznych. Co warte uwagi, znajdziemy w niej także wodoodporne kieszenie oraz specjalny schowek na mokrą odzież i buty. Torbę, wykonaną z polichlorku winylu, poliestru oraz poliamidu, możemy nosić z pomocą paska na ramię bądź wygodnej rączki.

Kieszeń narzędziowa KN-KMM Be

Skoro już dojechaliśmy do pracy razem z naszą torbą na narzędzia, czas na akcesoria, które przydadzą nam się już w trakcie samego remontu czy elektrycznych napraw. By znaleźć wszystkie potrzebne narzędzia pod ręką i nie szukać w dużych, nieraz nawet 30-litrowych torbach, możemy zaopatrzyć się w kieszeń na narzędzia. Przypina się ją do ciała dzięki specjalnemu paskowi. Tak naprawdę to jedna duża kieszeń z przyczepioną do niej drugą, mniejszą. Z boku znajdziemy dodatkowe zakładki, które świetnie sprawdzą się do utrzymania śrubokrętów czy gwoździ bądź innych drobnych narzędzi. Na budowie przyda się z pewnością młotek, który można umocować w specjalnie przygotowanym w tym celu metalowym uchwycie. Kieszeń jest wytrzymała, ponieważ została wykonana ze świńskiej skóry, dlatego, choć nie kosztuje dużo, bo nieco ponad 70 złotych z przesyłką, to powinna posłużyć nam przez długi czas.

Kieszeń na narzędzia KN-KMM BE – drugi model
Każdy pracownik fizyczny potrzebuje czego innego, dlatego oferujemy także zróżnicowane modele kieszeni narzędziowych. W tej także wykonanej ze świńskiej skóry znajdziemy mniejsze kieszenie, ale w większej ilości. Dodatkowo będziemy mogli mieć przy sobie zawsze potrzebne klucze, na przykład od pracowniczego pomieszczenia socjalnego czy toalety. Skórzana torba TN-DOPCVS B

O ile marka Snickers oferuje torbę wykonaną ze sztucznych, ale wodoodpornych materiałów, o tyle można także znaleźć torbę z naturalnej tkaniny, konkretnie bydlęcej skóry. Torba jest bardzo pojemna, a w środku zawiera uchwyt do mocowania potrzebnych narzędzi oraz zapinaną na zatrzask kieszeń. Posiada wygodne zapięcie na dwa paski. Można ją łatwo transportować, mając uporządkowane narzędzia.

30-litrowa torba Snickers

Jeśli ktoś potrzebuje naprawdę pojemnej torby, powinien zainwestować w tę wyprodukowaną przez markę Snickers. 30-litrowa przestrzeń zaspokoi potrzeby nawet największych pracusiów. Dzięki składanej aluminiowej rączce torbę można swobodnie przenosić, a spód z gumy sprawia, że torba jest odporna na zarysowania czy zniszczenie. Zawiera także kieszenie na narzędzia i bardzo przydatny uchwyt na wiertarkę.

Podwójna nylonowa kieszeń narzędziowa BETA

Mamy świadomość, że nie każdy jest zwolennikiem skóry, dlatego w naszej ofercie mamy także wartą uwagi kieszeń na narzędzia z nylonu, zapinaną w pasie w ten sam sposób, co klasyczne saszetki typu „nerka”. Kieszeń ta jest bardzo pojemna, podwójna, składa się bowiem tak naprawdę z czterech różnych części, a w każdej z nich kryją się kieszenie i saszetki na mniejsze i większe narzędzia.

A może zamiast torby... worek kieszeniowy? Worki narzędziowe marki Snickers to krok w kierunku konkretnych zawodów – przydadzą się przede wszystkim stolarzom, ale także elektrykom. Taki worek to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż można go umocować do pasa narzędziowego, a ponadto mieć wszystkie narzędzia bez konieczności szukania w kieszeniach, a to dzięki specjalnym mocowaniom na zewnątrz worka, na przykład na młotek czy noże bądź nawet ołówki w przypadku worka przystosowanego dla stolarzy


BHP-Gabi

Zobacz podobne wpisy na blogu

Ostatnio oglądane